Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks z kobietami innymi niż polki

Polecane posty

Gość gość

jakie macie doświadczenia i porównanie do drętwych księżniczek z polszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia czy polka czy taka. Kazda kobieta to gó/wno i szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym temacie nie będziesz miał odzewu bo Polaków żadna nacja nie chce. No, może bajkopisarze ruszą do klawiatury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury, miałem "girlfriends" z każdego kontynentu, bycie polakiem nie było nigdy problemem, raczej tylko w pustych łbach tępych polek to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma znaczenia czy polka czy taka. Kazda kobieta to gó/wno i szmata. > prawda ale polki to #1 gòwno i #1 szmata na całym świecie taka opinia że polka to kur/wa, taką opinie wyrobiły wam rodaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm Polki to szmaty? Nieładnie tak mówić o własnych matkach i siostrach... Chyba, że tak nazywacie tylko te które was nie chciały (większość Polek). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S/rać na wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wiem czy nie chciały, mam niewielki kontakt z polkami na codzień, za mały aby cokolwiek powiedzieć specyficznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo ja z Polakami. Dlatego w PL się dziwuja "A to Polaka nie było?" Nie. Nie było. Polak który nie jest obdartusem, alkoholikiem, narkomanem, rasistą i homofobem a na dodatek ma mózg to nie często spotykany okaz tu gdzie mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty taka multi kulti to wychodz za mąż za islamskiego śmiecia co gw/ałci i morduje białe kobiety. Mam nadzieje ze ci poderżnie gardło w imie allaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałem innej niż Polki i nigdy mnie nie ciągnęło do innych, zawsze Polki mi sie najbardziej podobały. https://cutt.ly/ewZ1S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg ciebie na świecie są tylko Polacy i islamscy terroryści? Wow, brawo ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś tych historii panowie nie mają :D wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic złego w byciu rasistą i homofobem, hooj z kolorowymi i hooj z pedałami, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiałem seks z peruwianką, rosjaninką, ukrainką i chinką. Najgorszej wypadly z rosji i ukrainy rozłożyły nogi i udawaly stękanie :/ chinka dobrze robiła loda a dziewczyna z peru była wręcz niesamowita. Jej jędrne ciało duża pupa ruszanie się w rytm pchnięć o*******ecie pały nieziemsko... teraz marzy mi się włoszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ ile zapłaciłeś? Bo wiadomo, że z własnej woli z tobą seksu nie uprawiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za darmo je w du/pe waliłem bo są łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha idź sobie gdzie indziej bajki pisać przegrańcu. Waliłeś to sobie ręką przy komputerze w najlepszym przypadku. Biedaczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 35 urodziny zafundowalem sobie jednej nocy Ukrainie, Wietnamke i Czarnoskora Francuske. Każda szpara taka sama. Za młodu mieszkałem w USA, tam kobiety od razu mówią czego chcą i ....za bardzo mi się to nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaki....nie miało być science-fiction :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh, prawiczki puściły wodze fantazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta do 30 ki jest dobra .... byle nie polczyna (tfu!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnoskóre to walą tylko lewaki i pedały. Ja bym tego kijem nie tknął nawet jakby mi płacili :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie tknął nawet kijem takich to TOLERANCYJNYCH szmat, co to stoją wszystkimi otworami (koniecznie bez gumki) przed każdym czarnym poetą albo śniadym księciem i przyjaźnią się LOL z pedałami. Na szczęście jeszcze za naszego życia lewactwo zostanie batogiem i mieczem zmiecione z powierzchni ziemi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Oh, prawiczki puściły wodze fantazji oczko.gif Zgoś że ciebie nikt nie rooha nie znaczy że nikt inny nikogo też nie, jaki problem roohać inną co tydzień w krajach zachodnich? żaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Czarnoskóre to walą tylko lewaki i pedały. Ja bym tego kijem nie tknął nawet jakby mi płacili smiech.giflapka.gif Niektóre murzynki to świetne doopy, zgrabne, pełne kobiecości i namiętności, chodzący seks po prostu, wiem bo takie poznałem. W lóżku są jak rakiety, a jakiego loda potrafią zrobić!!!! Polczyny to drętwe drewniane księżniczki w porównaniu, -10/10 haha, kijem bym takiej nie ruszył nawet za dopłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, tak na pewno miałeś seks z każdą nacją świata ;) pytanie dlaczego spędziłeś kolejną noc weekendową na kafe? Ładnie to tak, kłamczuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem ciapata z UK. Byla super, dawala doopy bez gumy (za darmo). Tylko loda nie chciala robic. Ale ogolnie super milo wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×