Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks z kobietami innymi niż polki

Polecane posty

Gość gość
jak w Holandi pracowalem to spalem z murzynka , ladna byla ale sam sex sredni , tylko od tylu i na jezdzca , za bardzo lodzika nie chciala robic . Zbyt ciasnej tez nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kolega sobie coś takiego zafundował w Bułgarii na wakacjach. 3 rasy na cała noc, 600 euro zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście obrzydliwi. Na szczęście nie wszyscy tak przedmiotowo traktują kobiety. Prawodziwy gentleman nie płaci za seks i nie chwali się swoimi podbojami. Te wasze wypociny wyglądają na wymyślone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet zawsze w jakiś sposób płaci za seks, a za ten "darmowy" płaci zwykle 10X więcej, więc nie pitol farmazonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli twierdzicie, że Polki to najbardziej puszczalskie kobiety to wolę nie wiedzieć na jak bardzo odciętym od reszty świata wygwizdowie żyjecie. W kwestisch seksualnych Polki to najbardziej szanujące się kobiety w Europie. Poczytajcie, co wyprawiają np Czeszki, Węgrzynki, Słowaczki czy Niemki i porównajcie z Polkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłbyś rozwinąć temat zachowania innych kobiet?szczególnie interesujące byłyby "Węgrzynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węgierki, Litwinki czy Rumunki które poznałem kilka lat temu w pracy to potrafiły iść do łóżka z facetem po kilku godzinach. Tak samo faceci (Polacy, Węgrzy...jedno i to samo niedojebane ścierwo) ledwo laskę poznają i już jazda do łóżka leczyć kompleksy. A potem płacz, że mają choroby weneryczne, że zdradzili żonę itp. Polki? Za czasów studenckich chodziło się na domówki i powiem o szczerze, że bawiło się z nimi świetnie (kontakt mam z niektórymi do dzis) ale nie rąbały się po kątach jak Polacy czy kobiety innych nacji. Zawsze się dziwiła mnie opinia jaką mają Polki. Teraz wiem, że to odrzuceni faceci im taką opinię wyrabiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki wlasnie sie szanuja, bo tak nas wychowano.O ile puszczalska w PL nazwywa sie szmata, to w krajach polnocnych taka jest dumna ze swoich podbojow bo ma prawo byc szczesliwa.A rownouprawnienie powinno isc w druga strone, facet ktory zalicza kolejne moglby byc uznanym goowno wartym roochaczem z mozgiem miedzy nogami ktorego zadna porzadna kobieta nie zechce, jedynie rowne jemu d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie niech ludzie robią sobie co chcą i uprawiają seks z kim chcą. Moje życie seksualne nie powinno interesować jakiegoś Janusza czy Sebastiana z ulicy. Miałam sytuacje kiedy dałam kosza facetowi i potem urażony opowiadał wszystkim naokoło co z nim nie robiłam. Miałam w życiu tylko dwóch partnerów (jeden przez 5 lat a drugi do chwili obecnej). Jestem żywym przykładem, że urażone męskie ego sprawia, że mamy taką opinię jaka mamy. Ja się tym nie przejmuję,ale jestem uczulona na facetów którzy powtarzają jak papugi jakie to Polki nie są. Prawda jest taka, że Polka (lub inna) tobie nie dała i teraz się mścisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha taka jest prawda, facetów na kafe dupki bolą i wymyślają historie, że Polki taaakie złe , niedobre. A tak naprawdę to oni nawalili i Nike potrafią kobiety zainteresować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie to na prawie 40 odpowiedzi mamy 3 wymyślone historie przez tego samego cwela (który założył ten temat). Serio nikt inny? To było do przewidzenia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki nie dają tylko polakom i w PL, a gdy gdzieś wyjadą za granice to majtki im same spadają jak usłyszą hello od kogokolwiek, są szmatami spuszczonymi ze smyczy moralnej z PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam narodowość nie robi różnicy. Ru/cham wszystko jak podleci byle tylko miała szparkę i nie uciekała na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie wymyślaj :) ci co mają najmniej akcji w życiu szczekają najgłośniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj mądry ziomek, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×