Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przemoc

Polecane posty

Gość gość

Ludzie nie wiem co mam robić jestem w 27 tyg ciąży i mam synka 2letniego. Regularnie jestem gnębiona psychicznie przez partnera robi to przy dziecku nawet małemu każe mnie bić. Dzisiaj mnie uderzył uciekłam z dzieckiem ale nas znalazł nie wiem co mam robić boje sie o siebie i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóż mu niebieską kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby są durne, tak potem kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś on cie leje a ty mu dajesz szpary i zaciążasz? gdzie ty krwa masz rozum? baby to jednak pustaki JPRDL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom samotnej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi do pracy maz? Uciekaj!!! Jak jest w pracy ogarnij sobie miejsce ucieczki tzn dom samotnej matki, może ktoś z rodziny, znajomi? Spakuj siebie, dziecko najpotrzebniejsze rzeczy dokumenty i uciekaj. Jak jest jak mówisz i znecal się nad Tobą dzwoń na policję. Jesteś w ciąży, jest dziecko lepiej nie będzie. Jak ktoś jest do takich rzeczy zdolny to się noe zmieni to istotne sprawy. On zagraża waszemu bezpieczeństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak durne baby dają się podrywać badboyom, rozum ślimaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:20nawet może masz i rację(mogły być ale nie musiały przesłanki że gość jest psychopata wiesz ze oni się maskuja?) ale mleko się rozlalo kobieta pyta o radę chodzi o dzieci. Naprawdę sądzisz że pomożesz taj pisząc i dokuczajac jej. Czy czujesz frustrację i jak sobie tak napiszesz to Ci ulzy? Autorko nie przejmuj się tu jest bagno na tym forum. Uciekaj od tego człowieka póki czas to Twoja jedyna szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×