Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

WYZWANIE 90 DNI ROZWOJ OSOBISTY

Polecane posty

Gość gość

Siema Siema, Co sądzicie o programie wyzwanie90 dni? Kurna czy naprawde nikt mi nie może doradzić czy wchodzić w ten geszeft? Kurna no..chodzi o rozwój osobisty i program w którym przez 90 dni wykonuje się ćwiczenia, znajomy naciska, mówi że program odmienił jego życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyzwanie 90 Dni
Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni Wyzwanie 90 Dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digne

Jest koniec zaraz koniec i dalej nikt nie skomentował oprócz jakiegoś spamera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digne

Jest zaraz koniec roku, dalej nikt nie skomentował oprócz jakiegoś spamera..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek2551

Ja również polecam program! Ukończyłem go ponad rok temu i od tego czasu ta inwestycja zwróciła mi się kilkudziesięciokrotnie. Ogarnąłem swoje finanse, firmę rozwinąłem jak nigdy dotąd no i przede wszystkim: pewność siebie, więcej czasu, treningi, zdrowsze życie, lepsze kontakty z innymi! W 100% polecam wszystkim, bo Janek i Krzysiek stworzyli coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znakomity program - polecam Ci zcałego serca - no i super społeczność, mnóstwo pozytywnych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Wspaniały kurs! Skończyłam go już ponad 3 lata temu i był to najbardziej przełomowy moment mojego życia - zmieniłam wtedy praktycznie wszyskto (oprócz męża hehe) - odważyłam się rzucić starą, kiepską pracę i zaczęłam zupełnie nową ścieżkę kariery, co pozwoliło mi w te 3 lata zbudować wolność finansową (mam teraz3 mieszkania i pracuję bo lubięi chcę, a nie dlatego że muszę)! Polecam! Najlepsza inwestycja życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Ja jestem absolwentem i Wyzwania90dni i Akademii Biznesu i szczerze mogę wszystkim polecić. Obydwa programy były dla mnie inwestycją w trudnym okresie życia, gdy firma ledwo mi funkcjonowała i miałem sporo problemów w życiu. Teraz z perspektywy 2 lat mogę śmiało powiedzieć, że zrobienie tych 2 kursów było najlepszą inwestycją w moim życiu - dzisiaj jestem już na 50% budowania wolności finansowej, ogarnąłem firmę dzięki Akademii Biznesu i też to bardzo dobrze wpłynęło na moje życie domowe. Mogę z czystym sercem polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Korzystam z porad Krzyśka od lat i mam wspaniałe efekty! Polecam wszystkim, bo to mądry gość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W 100% polecam! Wyzwanie 90 dni Krzyśka Króla diametralnie zmieniło moje życie na lepsze - lepsze relacje, większe zarobki (po czasie) i większa radość z życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem absolwentem Wyzwania90dni Krzyśka już od 2 lat. Kurs jest niesamowicie merytoryczny (znacznie większa wiedza, niż na szkoleniach z zachodu za kilkadziesiąt razy więcej) plus bardzo duże wsparcie indywidualne trenerów. Dzięki temu udało mi się zmienić na lepsze nie tylko moje myślenie, finanse, relacje, ale również ogólnie poziom życia. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemysław Typczak

Ja także polecam. Po tym kursie poznałem wybrankę życia, jestem pewny siebie, mam wysoką samoocenę, moje zarobki w przeciągu ostatnich miesięcy wzrosły o 245%. W tym roku planuje otworzyć swoją działalność gospodarczą, kupić SUV-a. Celem jest zakup apartamentu w centrum Warszawy i życie w Dubaju. Zaczynałem od ogromnego minusa, spłacając długi po ojcu, który przepijał pieniądze na automatach i lokalnym kasynie. Dziewczyny zawsze mnie olewały z powodu niskiego wzrostu(157cm), jednak pomimo fatalnego wzrostu, udało się znaleźć tą jedyną, dzięki kursowi W90. Dziękuje Mr. Król! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Szukam kogoś z kim można by podzielić się kosztem szkolenia. Sama niestety nie jestem w stanie wyłożyć takiej sumy jaką Krzysztof sobie za udział życzy. Najlepiej jakby się znalazły przynajmniej 3 osoby (4 ze mną). I proszę bez hejtu, bo naprawdę nie stać mnie, żeby nabyć samodzielnie takie szkolenie... nawet na kredyt, bo nie mam odpowiedniej zdolności kredytowej.

W razie czego proszę o kontakt mailowy na adres kasiakrol99@protonmail.com

Pozdrawiam i mam nadzieję, że będzie mi dane dołączyć do grona osób, którym udział w Wyzwaniu odmienił życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz, że większość osób, które kupują szkolenia, ostatecznie nie wdraża ich w życie? Niestety, wynika to z trzech powodów:

Brak samodyscypliny – na początku pojawia się zapał do działania, zaczynamy planować i… po kilku dniach powoli odpuszczamy. W tej sytuacji problem leży po stronie odpowiednich nawyków, bez których wdrożenie jakiegokolwiek działania nie jest możliwe.

Brak motywacji – szkolenie dobiega końca, a na drugi dzień nie czujemy już motywacji. Tutaj problem leży po stronie nastawienia. Bez odpowiedzi na pytanie "po co?", nie znajdziemy w sobie odpowiedniej mobilizacji do zmiany.

Pojawiają się nowe pytania – podczas szkolenia wszystko jest jasne, jednak - kiedy przychodzi czas wdrożenia - pojawiają się kolejne znaki zapytania. Jest to normalne, kiedy przenosimy wiedzę na praktykę. Każde pytanie musi uzyskać kompletną odpowiedź, inaczej wątpliwości Cię zablokują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to chyba jakaś reklama... a co do szkoleń to wstając dzisiaj trafiłam na szkolenie z fotografii podczerwonej kosztowało grosze bo na stronce o której piszę (nie będę robiła reklamy chyba, że ktoś chce) kursy ogólnie nie są drogie... ale kurcze mega... 

A później na Instagramie znalazłam to (świetne fotki... niezły poziom) 

https://www.instagram.com/infrared_global/

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×