Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ocenia mnie a nie zna powodu dla którego jestem taki a nie inny

Polecane posty

Gość gość
A ja uważam, że analizowanie to część tak zwanego uczenia się na błędach. I moim zdaniem jest to ok, kiedy zachowamy je dla siebie i nie będziemy o tym otwarcie mówić tym, którzy mogą nas źle zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce się narzucać chciałem pogadać o wszystkim, nie miała ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Ty wczesniej tez nie miales lub narzuciles jej termin a ona miala swoje sprawy. rozum ze nie jestes priorytetem tak jak ona dla Ciebie tez nie jest. A ochoty moze nie miala a ma np dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozesz zmuszac kogos do roznowy bo Ty chciales wtedy. Moze wtedy nie chciala a moze zachce jej sie jutro. I pytasz czy warto kochac kobiete? A czy warto kochac mezczyzne ktory uwaza ze ona ma miec ochote rozmawiac gdy Ty tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby chciała to by zakomunikowała, nie czytam w myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli słownie nie wyraziła " jesteś wariatem" to, że tak uważa jest tylko Twoim wymysłem. Nie masz pewności co ona sądzi, nie czytasz w myślach. Chyba masz skłonność do interpretowania sytuacji na swoją niekorzyść chyba, że tak powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto bać się rozczarowania na początkowym etapie znajomości wbrew temu co myśli i robi większość kobiet asekurujących się wobec nowo poznanego faceta bo jeśli którekolwiek z dwojga ludzi wchodzących w nową znajomość/relację miałoby się rozczarować drugą osobą to z całą pewnością lepiej, bezpieczniej i zdrowiej jest się rozczarować wcześniej niż później. Im później to nastąpi tym bardziej boli. Tym głębiej zrani nasze uczucia, nasze nadzieje wobec drugiej osoby, a w konsekwencji - naszą wiarę w drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj wprost dlaczego tak uwaza i wyjasnij skad to postepowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×