Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy to znaczy, ze on sie wycofuje?

Polecane posty

Gość gość

Jestem z facetm od 2 lat. Wszystko bylo ok az do sotatniego spotkania, na nim nawet proponowal spotkanie za tydzien ( nie mozemy sie spotykac codziennie bo on ma firm w innym miescie, co prawda bliskim, ale jednak dzieli nas jakies 60 km). Jakies 2 dni po spotkaniu ( on nie odzywa sie codziennie) napisal mi ze teraz ma duzo pracy i bedzie sie musial bardziej na niej skupic, ale ostatnie spotkanie sie mu podobalo i zebym w weekend dala znac jak u mnie z czasem. jednak do weekendu juz sie o nie nie dopominal. Napisalam do niego w piatek okolo poludnia ze mozey sie spotkac w sobote. Na co on odpisal dopiero w sobiete, ze chetnie i moze sie tak uda. Na co ja, wkurzona, ze tak pozno mi odpisal napisalam, ze jednak nie moge i spotkac sie mozemy dopiero w poniedzialek ( czyli dzisiaj). On na to, ze tak mu pasuje. Ale nie odzywal sie i nie dopominal o to spotkanie, dopiero dzisiaj w poludnie mu napisalam, ze moge sie spotkac, na co on, ze jemu chyba nie pasuje bo ma jakies sprawy do zalatwienia po pracy ( malo wiarygodna wymowka bo prace konczy o 15). Waszym zdaniem on sie wycofuje powoli z tej relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×