Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Niewolnik84

Niewolnik dla kochających władze i luksus

Polecane posty

Gość Niewolnik84
Skąd jesteś Wasza Wysokość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Zaprasza na @ osoby realne chcące psa na poważnie Godze się na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojaPani
To ja tu jestem od zadawania pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Przepraszam Wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Masz rację Wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Pod tematem jest kontakt @ do psa zapraszam realnie zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojaPani
Skąd ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Pies jest z okolic Rybnika Wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Slask wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Przebywam też w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie niewolnika Stając się niewolnikiem Królewicza, nie wiedziałem, co mnie spotka. Przez ponad rok uczyłem się właściwego zachowania względem mojego nowego Pana. Wiedziałem, że za każdy, nawet najmniejszy błąd, będę surowo karany. Nadchodził długo oczekiwany dzień, w którym miałem rozpocząć służbę u stóp mojego Pana. Królewicz był dwudziestokilkuletnim Panem, znanym ze swojej pewności siebie, arogancji wobec służby, a przy tym niewiarygodnie inteligentnym. Był szczupły, lecz wysportowany dzięki codziennym ćwiczeniom. Służbę rozpocząłem już o 4 rano, czekając ze śniadaniem pod drzwiami królewskiej sypialni. Gdy tylko usłyszałem dźwięk dzwonka, otworzyłem drzwi i na kolanach doczołgałem się do wielkiego łoża, w której leżał mój Pan. Delikatnie ucałowałem jego boskie stopy, po czym podałem śniadanie. Królewicz wydawał krótkie komendy, wobec czego czułem się bardziej jak pies niż człowiek. Gdy mój Pan się posilił, usłyszałem komendę łazienka, po czym nałożyłem skórzane klapki na delikatne stopy mojego Pana i pomogłem mu się umyć. Po wszystkim pomogłem się ubrać mojemu Królewiczowi, który postanowił ubrać spodnie i marynarkę z delikatnej skóry, a na stopy jedwabne skarpetki i skórzane, wysokie buty z kilkucentymetrowym obcasem. Ucałowawszy buty Pana, udałem się po królewską biżuterię – wspaniałe męskie pierścienie z czystego złota i drogocennych kamieni. Po wszystkim Królewicz postanowił przywitać nowoprzybyłych niewolników. Naturalnie nie poruszał się pieszo, przed pałacem czekała na niego wielka lektyka, niesiona przez ośmiu rosłych niewolników. Pomogłem swojego Panu zasiąść na wielkim skórzanym tronie. Królewicz pod swoimi wspaniałymi butami miał wygodne, jedwabne poduszki, które sprawiały, że podróż była dla niego wyjątkowo komfortowa. Wystarczył jeden krótki rozkaz i lektyka ruszyła. Gdy Królewicz siedział wygodnie w przepięknym tronie, tragarze z wielkim trudem dźwigali potężną lektykę. Jednak Pan miał za nic ich cierpienie, wybrał dłuższą drogę, podczas której poddani mogli zobaczyć swojego Pana i oddać mu hołd padając przed nim na twarz. Nie zmienia to faktu, że wyglądał majestatycznie, skórzane ubranie sprawiało, że można było podziwiać jego muskulaturę, a pierścienie nadały mu wykwintnego, wielkopańskiego charakteru. Mnie jednak najbardziej podobały się jego skórzane buty, które mógłbym całować godzinami czołgając się u jego stóp. Nowoprzybyli niewolnicy zostali już ubiegłego dnia zakuci w łańcuchy, które uniemożliwiły im wstanie z pozycji klęczącej. Przez całą noc, mimo padającego deszczu, czekali na swojego nowego Pana. Od Królewicza dostałem rozkaz, zgodnie z którym miałem pobiec do nowoprzybyłych niewolników i przygotować ich na spotkanie z Panem. Gdy przybyłem, wytłumaczyłem im, że czeka ich najwspanialsza chwila w ich dotychczasowym życiu. Minęło kilka minut gdy oczom klęczących ukazał się niesamowity widok. Ośmiu niewolników niosło ogromną lektykę w której siedział Królewicz. Gdy orszak doszedł do klęczącej grupy ścierwa Pan krzyknął stop. I cała ośmioosobowa grupa stanęła w miejscu. Królewicz powiódł wzrokiem po grupie klęczących i skonsternowanych niewolników i rzekł leniwie Witajcie niewolnicy. Pozwólcie że wyjaśnię wam kilka zasad. Popatrzcie na Mnie: jestem waszym Panem, Bogiem, siedzę wygodnie w wielkim tronie, moje dłonie zdobią pierścienie, wy ścierwa klęczycie i klęczeć będziecie, w błocie nadzy, poniżeni, bez szans na inne życie, wiedząc, że Wasz Pan opływa w luksusy dzięki waszej katorżniczej i nieustannej pracy. Wielokrotnie spotkacie się ze sceną, iż arogancki i wymagający Pan będzie na was patrzeć z góry lektyki w wy klęcząc w błocie skuci łańcuchami, będziecie w duchu dziękować, iż jestem szczęśliwy i mogę wygodnie wylegiwać się na złotym łożu pod baldachimem podczas gdy wy klęczycie w poniżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojaPani
Będziesz musiał przyjechać do Wawy, psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Opis super ale pasuje do tego Bogini a nie Pan Tylko Kobieta ma taką moc by rządzić życiem psa Wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
A szukasz psa na stałą służbe Wasza Wysokość i czy masz gdzie trzymać niewolnika Pokój Piwnica strych działka garaż pomieszczenie gospodarcze co kolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojaPani
Mam kojec dla psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
I szukasz realnie poddanego Wasza Wysokość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
84 rocznik to mocno za stary jesteś, ja szukam młodego i jurnego ciacha minimum 195 cm wzrostu, max 20 lat. Jestem hojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Jestem bardzo atrakcyjnym psem Wasza Wysokość 180 97 kg wysportowany wytrzymały bez granic jako s****wo do służby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psie, opisz się. Jak wyglądasz, w jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojaPani
Jak schudniesz 20 kg będziesz mógł być moim psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Mam 33 lata 180 cm około 96 kg Ciemna karnacjia brunet Dobrze zbudowany Wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Ale ja nie jestem gruby Wasza Wysokość mogę służyć publicznie stać nago na ulicy.. Nie jestem typem grubego mężczyzny a dobrze zbudowany waga zawsze była spora z powodu mojej genetyki inna osoba która waży 90 kg jest gruba ja po przez nogi i siłownię sport nie jestem grubym psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojaPani
Jesteś za gruby, psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Proszę Pani Gdybym schodl 20 kg nie było by mnie Wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojaPani
Jak mówię, że jesteś za gruby to znaczy, że jestes! Nie stawiaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Pies by mógł służyć jako s****wo musi być silny i wytrzymały żeby dać radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Dobrze Wasza Wysokość Nie chce się kłócić Ale nie widząc śmiecia mówisz z góry takie coś ale dobrze przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojaPani
Ty nie masz prawa się kłócić, ani mieć własnego zdania, jesteś tylko psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik84
Dobrze przepraszam Wasza Wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×