Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maz ogląda sie za nastolatkami

Polecane posty

Gość gość
gość dziś a co to ma do rzeczy? x Jezeli tego nie pojmujesz to nic ci nie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wciągnijcie czasem na tyłek krótkie spodnie i zobaczcie co się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale mam małe dziecko i mam wskoczyć w spodenki prawie odslaniające tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, oczywiście, że nie. Jesteś matką, nie kobietą. Nie masz podniecać czy wyglądać seksownie. Nie rozumiem tylko co ma na celu ten temat skoro jesteś MATKĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co gowniak ma do rzeczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście na żonę zwrócił uwagę mmąż jak jej zaczeły przychodzić sms od innego, bo wtedy sobie uświadamia, że ta jego to jednak komuś się podoba i że może się wymknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz wskakiwać w szorty, ale doprowadź się do tego, umysłowo lub fizycznie, żeby móc w te szorty wskoczyć kiedy byś tylko chciała i niech wasz facet nie bedzie zbyt pewny was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co byście zrobiły na moim miejscu. Na codzień spacery z dzieckiem ,gotowanie , sprzątanie. Weekend - mąż ma wolne, gapi sie w telewizor, jak gdzies razem wychodzicie w miejsca publiczne to slini sie na inne kobiety mimo ze stalaś przed lustrem godzinę ,wskoczylas w najlepsze ciuchy. Komplementow od niego brak. Czujesz sie nie atrakcyjna i brzydka. Nie stara się wcale. Jestem zadowolona ze wtedy mialam telefonicznego adoratora. To mąż paskudnie mnie traktuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ja się staram ?ja sie już przestałam starać bardziej teraz się czepiam. Czemu mi nie mowisz ze mnie kochasz , ze ladnie wyglądam? Masz kogoś ,masz mnie w d***e. Ciagle pretensje. Wylewa sie ze mnie frustracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie pieprz*cie, że sie oddalicie od siebie, pfffffffff, pewnie przeżyliście rodzinne porody, nacinanie krocza, kolki, biegunki i wizyty u teściowej.nie mówiąc o porannym zapaszku z buzi. razem śpicie i jjecie, jesteście tak blisko, że nic już nie jest zaskoczeniem, bo jesteście prawie ja rodzeńswo. nieuniknione kiedy są dzieci, ale trochę tajemniczości i dystansu robi dobrze temperarurze związku. Popieram dziewczynę która miała adoratora, przynajmniej jej dobrze robi na samoocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jojczcie o miłość, bo to tylko wku*rwia! Zająć się sobą i przede wszystkim sobą. Zacznijcie wychodzić bez niego i zostawiajcie go z dzieckiem. Skończcie z kultem madki polki. A gdzie wychodzić? na spacer, na kawe, do bibliteki, do koleżanki, na drinka do baru. Kochajcie siebie, odetnijcie się trochę uczuciowo od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mąż paskudnie mnie traktuje . x To go rzuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co ma "znajomego" dla którego kobieta po 30-tce jest już stara, a sam ma 40 lat i "chodzi" z 20-latką. Ja bym zaczęła prawić mu takie same uszczypliwości, pytałabym co sądzi o swoim wieku, a najbardziej bym go straszyła, że muszę oświecić jego dziewczynę co ją z nim czeka za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare zwiędłe baby są zazdrosne o młode, jędrne i piękne nastolatki bo wiedzą że to konkurencja z którą nie są w stanie wygrać. KAŻDY JEDEN wasz facet zdradził by was z nastolatkasa gdyby miał okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie kazdy. Bo nie kazdy chce zdradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAŻDY JEDEN wasz facet zdradził by was z nastolatkasa gdyby miał okazję x Nie każdy facet jest pedofilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekazwas:
Dnia 4.09.2018 o 11:20, Gość gość napisał:

To całkowicie normalne, nastolatki to najatrakcyjniejsza grupa kobiet, każdy facet niezależnie od wieku marzy żeby mieć nastolatkę

Mam 17 lat i nie sądzę żeby nastolatki były najatrakcyjniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niektore malolaty moze nie swieca golizna, ale widzialam napis na bluzce dziewczynki z podstawowki "Sugar daddy's girl", moze sama nie wie co to znaczy, a moze kusi starszych facetow, ale mama zabronila golego brzucha i sama nie rozumie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam meza ktory powiedzial niedawno, ze ja jestem "jego hobby". To byl niby zart, ale czytajac takie tematy rozumiem dlaczego on jest mna dalej zainteresowany. 

Mam 26lat, dalej odslaniam brzuch i nosze krotkie spodnie. Do tego nie mamy dzieci i ja sama jestem dokladnie taka jaka bylam zawsze. Mam swoich znajomych, jestem lubiana, chetnie maczam palce w nowych zajeciach, mam swoje zainteresowania. Nie opowiadam caly czas tych samych historii bo zawsze mam nowe. Gdybysmy sie rozstali to bylabym smutna, ale nie samotna i moje zycie nie byloby puste. Wiec patrzac z jego puntu widzenia on ma dalej taka zywa, "rozebrana" zone jaka mial dziewczyne pare lat temu. Miejcie i zyjcie swoim zyciem to bedziecie bardziej interesujace. I pamietajcie, kobiety z klasa w filmach romantycznych to zawsze stare matrony ktore przegrywaja z mlodymi, zywymi glownymi bohaterkami. Nie zostancie "nudna matrona" wlasnego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolla

muszę przyznać,że bardzo mi to schlebia kiedy mężowie takich starych,brzydkich i grubych prukiew jak wy patrzą na mnie

mam 16 lat i mam zaj/ebiste ciało,możecie tylko o takim pomarzyć z waszymi oklapnietymi po karmieniu cyckami i brzuchami do podłogi po ciazy

mam nadzieje,ze kiedyś mężulek którejś z was nie poprzestanie tylko na patrzeniu  i zbierze się do działania ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizzzzzka

olej to. 

Ja mam inne podejscie do mojego meza. I on wie o tym. Jak ma ochote niech robi co chce, ale z nami koniec. Jak mu sie cos nie podoba to niech spada na bambus. 

Cen sie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 4.09.2018 o 10:18, Gość gość napisał:

Chyba dziecko tez wplywa na to ze facet nabral pewnosci siebie i chce sie rozmnozyc tez z innymi samicami.a mlode maja potencjal.Na pewno zona go juz nie bedzie obchodzic, jesli ma syna to on jest najwazniejszy.Takie zycie, biorac slub trzeba wiedziec w co sie pakuje, to nie romantyczne kolacje przy swiecach ale szara rzeczywistosc przy pieluchach

Ludzie przecież 26 latka to też młoda kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×