Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciągle płacze pomocy...

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny.. Pomóżcie mi jakos nie mam komu sie wygadac... A w Internecie zawsze lepiej... Mam jakiegoś dola jestem przeszło 3 lata sama bylam w jednym związku trwal 7 lat od rozstania minelo 3 lata przez 3 lata poznawalam facetów ale zawsze to nie było to;( tak bardzo chciałabym w koncu kogos poznac zakochac sie z wzajemnością. A co kogoś poznam np przez jakies glupie portale zawsze cos nie tak..ostatnio poznalam faceta na poczatku bylo wspaniale a po 2 tygodniach znajomości powiedzial mi ze jednak nie czuje ze to jest to...a ja sie zaangazowalam o dziwo w nim.. Jeszcze brak pracy od miesiaca nie mam pracy wrocilam z Niemiec i nie wiem co ze soba zrobić.. Nie umiem przez te 3 lata cieszyc sie zyciem..ma ktos tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie jest podle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospel jansjs
Nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nim sie zaangazowalas? dziecko, rok szkolny sie zaczal, do nauki sie zabierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co dalej? moze jakas puenta? edukacja nie musi konczy sie na szkole podstawowej. do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo. Oprócz braku milosci dochodzi jeszcze brak przyjaciół, pozrywane kontakty bo moje koleżanki okazały się fałszywe i interesowne. Nigdy nie było mi tak smutno :( brak jakichkolwiek kontaktów towarzyskich, mam jedynie siostrę. Juz wegetuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bledne zalozenie, schematy myslowe wiecznej ofiary losu. problem jest w tobie i twoim podejsciu, nie w terazniejszosci jaka cie otacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16;19 Ile masz lat??? I jak dlugo sama jestes? Ja mam identycznie nie mam przyjaciół wgl... Tylko portale rozne z glupimi facetami..ale co innego mi zostalo gdzies kiedys moze pozna sie tam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam fajnego wolnego kolegę i tez jest singlem a tez chciałby kogos miec i wcale nie jest tak łatwo poszukac dziewczyny ,czy dziewczynie chłopaka ,no chyba źe ktos biega z imprezy na impreze ,ale to juz inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko ciężko kogoś poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myslicie czy kazdy ma gdzieś swoja miłość? Przeznaczoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×