Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delvinka

Kantory internetowe

Polecane posty

Gość delvinka

Doradźcie w którym kantorze warto robic wymiany i przelewy zagraniczne , szukam do firmy - zaczynamy działalnosc i próbuje sie rozejrzeć jak ta sytuacja wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymieniam na https://www.pluskantor.pl/ bardzo łatwe w obsłudze , to na poczatek dla Ciebie wazne, bezpieczne no i obsługa klienta pomocna, wyjasnia spokojnie wszystko nawet laikowi :) wiem :) sprawdzalam :) hihihi Pluskantor ma też bardzo niskie , korzystne kursy walut, zazwyczaj taniej niz w innych kantorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delvinka
Dzięki :) juz myślałam ze nikt nie odpowie. zajrze :) a możesz mi podpowiedzieć od czego sie tam zaczyna? jakie te pierwsze kroki ? to jest płatne jakoś? korzystanie z tego ? i czy biorą jakies prowizje za wymiany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założenie konta w Pluskantorze jest całkowicie bezpłatne, prowizji żadnych za wymiany też nie pobierają. Nawet polskie przelewy tj w PLN masz za darmo we wszystkich bankach i też przelewy walurowe są za darmo w tamach bardnów zintegrowanych z Pluskantorem, tam na stronie c***isze jakie to. Wszystko pisze zresztą :) . Spokojnie :) A żeby zacząć po prostu wejdź na strone i załóż konto. Masz tam coś takiego jak "pomoc" wejdż i poczytaj a jak nie be dziesz czegos pewna dzwoń na obsługe klienta albo napisz do nich na czacie, szybko odpowiadają i mozesz podpytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delvinka
A można tam robić przelewy zagraniczne? To juz ostatnie pytanie, naprawdę :) potem poczytam już sama :D , chce po prostu juz z góry wiedzieć czy ma wszystko czego mi potrzeba ten kantor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, spokojnie możesz w Pluskantor robić przelewy zagraniczne i są w porównaniu z innymi kantorami dośc tanie :) Zrobisz tez przelewy ekspresowe na cały swiat :) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delvinka przetestuj sobie Cinkciarza. Mają i wymianę walut, i przekazy walutowe, także w pełni spełnią Twoje oczekiwania. No i kurs mają bardzo atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×