Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Biurko dla dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Szukam dobrego biurka dla dziecka. W tym momencie synek ma 6 lat, za niedługo pójdzie do szkoły i muszę mu w pokoju jakieś miejsce do nauki wyznaczyć, stworzyć...Wiadomo jak to jest z dzieckiem – szybko rośnie, więc przydałoby się biurko które można by ewentualnie jakoś regulować, abo regulowany fotel, gdzie tę wysokość będzie można sobie dostosowywać. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych stelaży jakie są w sprzedaży które można zamontować do blatu i regulować wysokość biurka to polecę Flyingdesk. Przede wszystkim całe urządzenie jest zbudowanych z mocnych części siłowniki Linak, nowoczesny panel sterowania, skorelowanie z aplikacją gdzie można sobie ustawiać wysokość blatu zdalnie przez komórkę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam ten stelaz do biurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tak wielu zajęc domowych ale i tak moim zdaniem warto jest dla dziecka biurko kupić

Będzie to przygotowanie do zajęć szkolnych

Przy biurku będzie mu wygodnie pisać oraz malować

Jak rownież będzie to dla niego czysta frajda ( pamiętam jak sama dostałam biurko jak wybierałam się do szkoły i bardzo się z niego cieszyłam :)>/

Konieczne będzie również dobre oświetlenie https://altavola-design.com/2020/09/17/5-lampek-idealnych-do-nauki/ Na stronie jest opisane, na jakie sie zdecydować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×