Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Nowa dziupla

Polecane posty

Gość R a D o ś ć
Proszę Maryś :) do potem Wam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpiertol sie debilu od Marys podrzej sobie lepiej zupe z zuszki i idz do swojego smierdzacego legowiska bo nic tu po tobie oszolomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plują ci w gembe a ty że deszcz pada.Bez ambicji żeś babśko zarozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani żywej duszy 😭 znów do sąsiadów idę a Wy śpijcie Maryś mój wpis był ten: dziś reszta nie moja pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że możesz się wyspać. O której zwykle wstajesz? Mi dzisiaj coś na odcisk nadepnęło... Nie pasuje mi Ra Dość 😭 Dobrze, że jutro piątek, pójdę gdzieś się zabawić i odreagować fatalny tydzień ;) Maryś nie przejmuj się tymi co hejtują, nie reaguj i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyśpię się w sobotę :classic_cool: Zwykle w piątki mam zajęcia z jogi. Skupiam się teraz nad harmonią płaszczyzn horyzontalnych :classic_cool: Potem do domu i nuda 😭 Maryś poważnie nosisz takie wysokie szpilki? Muszą Cię nogi boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem imprezowicz, bajeruję Cię trochę bo chciałoby się a lata nie te :P Kiedy masz urodziny i co będzie do jedzenia? :P Jeżżżu głodna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Maryś, wczoraj mówiłaś o dłuższym spacerze? Byłaś z psami na dłuższym? Czy to obiecanki cacanki? Moja mama całe życie nosiła szpilki i teraz jak nosi płaskie to Ją bolą nogi i swędzą stopy. ;) Ja mam odwrotnie ;) Przyzwyczajamy się i popadamy w rutynę. Masz swoją rutynę? Ja nie mogę np. chodzić bez kapci po domu :P Nawet jak w nocy wstaję na minutę do toalety to muszę je mieć na stopach Maryś jak mi udowodnisz, że biegałaś - masz czas do soboty, wtedy wyślę Ci swoje foto stóp w szpilkach. :P Zmotywowana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relacja mnie nie interesuje. Interesuje mnie foto, licznik, wskaźnik, czas, przestrzeń, materia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś wiedziała co ja dzisiaj jadłam, to byś mi łeb ukręciła :( Bóstwo, byłaś z jakim facetem na randce służbowej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Sramkiewicz
Bledasek sypia z małymi dziećmi zboczuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze swoimi bo mają tylko jedno wąskie łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryś Ra Dość to kolejny projekt niejakiej Bó, może powinnaś o tym wiedziec i uważać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
Bo? Akurat stawialbym na jakiegos zestre. ...esranego malolata Nie wiem vzy Bo lubi czy nie blederasa i nie znam ich stosunkow:D ale na nia Mi.nie wyglada Tyle w temacie Milego weekendu pop*****lki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasują do siebie bo maryyys to chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Tajemnica poliszynela? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó udawała transa na projekcie Ńik żeby ośmieszyć Mary mon:D Tera z projektu radość bierze sie za ciebie samotny faceciku Maryś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó ma ponad 50 lat ty Maryś jesteś starym dziadem z małym siurem obojniaku dlaczego przebrałeś sie za babe?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R a D o ś ć
Maryśka zmień nicka szukajom nas 😭 nigdy już tutaj nie piszmy :( ja już mam nowy :classic_cool: znajdziesz mnie ;) gdzieś na uczuciowym się schowamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof ale Maryś ma kutaska i kilka razy zaliczył wpadzioche jak pisał o sobie w liczbie męskiej:D To mitoman ponoć ma chody w ministerstwie i na ewenty jeździ :D:D:D Uważaj na niego Smofciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
Belkot W sumie uroczy ale belkot To lurwa nie jest Moja wina ze masz 30 lat i ciagle tylko konia walisz Nawet grzybiarki przydrozne ci nie daja? Malenki eastanow sie nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bó aka Ra Dość zakładaj rajtuzy transwestyto chory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×