Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Nowa dziupla

Polecane posty

Gość Ra Dość
Dopuszczalne jest użycie "otworzone", bo ktoś je otworzył i są otworzone. ;) co chcesz ze sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mogę wyglądać na 98 O cholera. Ideologicznie muszę zejść do 69 :D ale to niemożliwe. Kości mi ważą chyba więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ra Dość
Błędny jesteś arystokrata szos szacuneczek :classic_cool: 196? Maryś :) spoczko a ile mierzycie? I dzięki, że się o mnie pytacie. 😭 ekspedientka :( mykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ra Dość
za późno na zainteresowanie 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ra Dość
Jeszcze tu jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedra zamknięta i społem też Z tym sklepem to ściema jakowaś:D Ze społem poproszę daktyle ale naturalne a nie suszone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ra Dość
O mnie 0. 90/60/90 1.Seksowna i czuła; 2. Kobieca; 3. Pewna siebie, ale z lekkim charakterem; 4. Pozytywnie traktująca życie; 5. Wesoła, z ogromnym poczuciem humoru; 6. Empatyczna; 7. Mądra; 8. Potrafiąca ciekawie rozmawiać, i podtrzymywać swoje zdanie; 9. Dbająca o dom; 10. Aktywna, również w życiu towarzyskim. :P sklepy mi pozamykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ra Dość
prawdaż? :P :P :P nikogo nie szukam pisz jak masz odwagę idę po coś na jutro do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz. Ja w butach mam chyba podobnie jak bez :D Masz szpilki ponad 10 cm. Kurcze to super wygląda ale jak Wy to wytrzymujecie? Nieeee, do piekarni chodzę, a w zasadzie do sklepu gdzie mają tylko pieczywo. Mają tam taki superasny z ziarnami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy chyba muszę też rano zatankować. Cholera jak na Orlen to mogłem się zabrać z radością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Maryś. Moja luba czasami piecze. Inny wymiar chleba :D Ale tamten też jest smaczny :D w sam raz na śniadanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ra Dość
Wciąż tu jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ra Dość
Błędny podejść pod Ciebie? Tankujemy do pełna i za jedną radość w drogę do Maryś ;) Maryś musisz być seksowna :) Wysoka, szczupła, jest za co złapać i wygadana :) Pokażesz fokę? wrzuć tutaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ra Dość
Jeżżżu fotkę miało być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ra Dość
Spadam definitywnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×