Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grube dzieci w szkole

Polecane posty

Gość gość

Dzisiaj stałam chwile na korytarzu i jestem w szoku ile jest grubych dzieci :( W przedszkolu tego nie widziałam ale teraz w szkole gdzie jest ok 1000 uczniów ta ilość grubych dzieci rzuca się w oczy . Niektóre matki wyglądają jak gwiazdy zgrabne , umalowane , dobrze ubrane a dzieci pulchne jak pączki . Jak to możliwe, ze matka która tak dba o siebie nie dba o zdrowie dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre matki wyglądają jak gwiazdy zgrabne , umalowane , dobrze ubrane a dzieci pulchne jak pączki . x No przepraszam, ale skąd miałyby czas na strojenie się, gdyby musiały ugotować dziecku zupę/zrobić kanapki zamiast wcisnąć drożdżówkę do ręki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj matki maja gdzies swoje dzieci to feminizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie widuje zadbanych matek i otyłych dzieci. Zazwyczaj są w pakiecie oboje z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie jak jest cala rodzina pulchna to mnie nie dziwi. Pewnie w domu gotuje sie tłusto , zle i nie uprawiają żadnego sportu . Za to tutaj w klasie mojej córki i innych jest bardzo duzo zadbanych , chudych matek które maja grube dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest indywidualny, inny i też jeśli chodzi o jedzenie to nie ma się na dzieci aż takiego dużego wpływu - dziecko je co chce i tyle - nie skontrolujesz co dziecko zje czy kupi w szkole, zresztą ludzie się nie znają na żywieniu - jak nie jesteś dietetykiem to też nie zawsze wiesz co dobre a co nie ani jak sprawić aby dziecko się zdrowo odżywiało - każde dziecko lubi słodycze a jak od tak mu zabronisz to zacznie się buntować - trzeba wszystko robić z głową a to wielu ludzi przerasta a na koniec dnia dziecko i tak zje to co będzie chciało - jak nie w domu to w szkole lub na mieście w McDonaldzie czy gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj kobiety sa egoistkami i nie kochaja swoich dzieci tylko chca aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zauwazylam, ze niektore dzieci grubsze od matek- szczuplych i zadbanych. Ale jak ktos wyzej ujal- dziecka w pewnym wieku raczej nie zmusisz do zdrowego jedzenia poza tym przeczytajcie sobie sklady produktow, sa straszne i to juz tych opatrzonych etykietka dla dzieci. Sama chemia w jedzeniu, w powietrzu plus wdzedobylska technika i dzieci ze smartfi em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam widzę same szkarady upasione razem z tym swoim przychówkiem, a fu, jak to chłop[y uprawiają seks z taką rozlewającą się na boki słoniną, ja pieprze, ale idioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko jest jeszcze seksualnie niedojrzałe, i mu nie zależy aż tak na wyglądzie. Wiem po sonie, ze sama jako dziecko byłam gruba, a potem jak mi się spodobał jeden facet to schudłam aż 10 kilo. Rodzic przecież nie będzie na sile wyrywał dziecku jedzenia z buzi. jak ktoś ma tendencje do tycia i jedzenia w nadmiarze, to musi się nieustannie głodzić i pilnować ze wszystkim. Mi schudnięcie 5 kilo zajmuje pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 16.33 Zastanow sie co ty gadasz. Stawiasz znak równości miedzy zaniedbaniem dziecka i feminizmem? Serio? Dzieki temu znienawidzonemu feminizmowi mozesz głosować, pracować i mieć swoje konto i pieniadze w banku. Mozesz tez siedziec na dooopie i pisać bzdury na kafe, bo mąż nie goni ciebie do garow i czyszczenia kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole mojej córki nie widzę takiej ilości dzieci z nadwagą, czy otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faceci akurat to tez nie bogowie seksu patrzac na ulicach... A w ciazach nie byli hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem 12 latek kupi sobie cos sam w sklepiku ale takie 7 latek ? Po co tuczyć tak male dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie dopuścić do ociężałości u dziecka najlepiej zapisac go na jakies zajęcia sportowe, gdzie będzie mogł się nieco poruszac i spalic nadmiar babcinych obaidków. Można również pomysleć nad zajęciami ruchowo-muzycznymi :) wtedy będzie dwa w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tym - dziecko które będzie miało zdecydowanie więcej ruchu i jeszcze bedzie to robiło w zgodzie ze swoimi zainteresowaniami zdecydowanie wyjdzie na prostą pod kątem tuszy i zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkka

Jeśli chodzi o klub sportowy dla dzieci to nasze dzieciaki uczą się pływania w Sportteam z Warszawy-Wesołej. www.sportteam.pl/ To bardzo fajne miejsce ze świetnymi instruktorami, dzieciaki uwielbiają tam chodzić. Fajna sprawa jeszcze, że latem i zimą klub organizuje sportowiska, świetne sportowe wyjazdy. Nasze dzieci już dwa razy były z nimi na takich wyjazdach i wracały zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×