Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dorastające córki

Polecane posty

Gość gość

Mam dwie dorastające córki (17 i 15 lat). Podczas urlopów na plaży opalam się przy nich topless. Czy wg was to normalne, bo bratowa kiedy jej powiedziałam uznała, że nie powinnam rozbierać się przy córkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
De bil llllkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba zalezy jak macie w domu, jakie zasady, po grzyb sie chwalisz ze cyckami przed córkami swiecisz? Jakby to jeszcze było co pokazac, a takie zwisłe wory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebnie mówisz o tym bratowej. Czym się przejmujesz nic złego nie robisz. Córki same zdecydują jak chcą się opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to kwestia podejścia. Mam 16-letnią córkę i od kiedy pamiętam opalałam się przy niej bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 09:21 A skąd wiesz jakie ma piersi? Może ma na tyle ładne, że nie wstydzi się ich pokazywać na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość, dziś Bratowej powiedziałam ot tak w trakcie luźnej rozmowy jak było na wczasach A co do córek, starsza od roku też opala się topless. Młodsza jeszcze nie, ale kto wie czy też nie zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto dam Ci radę. Nie przejmuj się opinią bratowej. To Twoje życie i Twoje córki. Jeśli Tobie i im to w niczym nie przeszkadza i czujecie się z tym swobodnie to opalaj się jak chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opalałam się topless przy córce dopóki ta nie skończyła 6 lat. Potem myślałam, ze chyba już nie wypada. Jak córka miała już 19 lat to pojechałyśmy na wczasy do Grecji. Pierwszego dnia pobytu kiedy poszłyśmy na plażę, córka zdjęła górę od bikini. Byłam zaskoczona, a ona oznajmiła mi, że opala się topless od trzech lat i wie, że ja też się tak opalam tylko nie przy niej. Po wymianie kilku zdań też zdjęłam górę od kostiumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwie córki ale przy nich nie opalam się topless. One natomiast przy mnie bez skrępowania opalają się bez staników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym chętnie poopalała się topless razem z moją córką ale przy jej pięknym, jędrnym biuście moje cycki wyglądają mało ponętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to w ogole za pytanie, dla mnie normalne przy mamie, w koncu mamy to samo, ja sie w ogole przed swoja mama nie krepuje za to inna sytuacja bylaby z tata albo jak matka z synem, ale matka z corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to naturalne przy relacjach matki z córką. Ja przy mojej mamie nie krępuję się nagości tak samo jak ona przy mnie. Od kilku lat jak jeździmy na wczasy i jeśli jesteśmy tylko same (tzn jak ojciec nie jest z nami na plaży) to zawsze opalamy się bez staników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś beznadziejna i niekonsekwentna, nie wstydzisz sie obcych chłopów a wstydzisz się własnych córek? Albo jesteś wyzwolona i wywalasz cycki albo nie i wtedy zawsze je chowasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli ten post był skierowany do autorki tematu to nie rozumiem czemu ją atakujesz, przecież ona opala się topless przy córkach i nie mówi, że się wstydzi, pytała tylko czy to normalne zachowanie bo bratowa namieszała jej w głowie przy okazji dołączę się do rozmowy; uważam, że to normalne, sama mam córkę, co prawda ma ona dopiero 3 lata ale na plaży też opalam się bez góry od kostiumu i będę się tak opalała przy dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wstydzilabym się obcych spojrzeń, swoich córek nie. Nie opalam się bez stanika, ale w domu jak się ubieram to bez problemu robię to przy dzieciach, nie zamykam się w łazience i to jest dla nas naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opalam się topless w przeciwieństwie do moich córek. Nie mam w sobie aż tyle odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie opalam się ani nigdy nie opalałam się bez stanika. Mam trzy córki i każda z nich opala się topless. Pamiętam jak najstarszej robiłam awantury na wspólnych wczasach żeby nie zdejmowała stanika w trakcie opalania. Zakazy, nakazy i kłótnie na nic się nie zdały. Dałam sobie spokój. Średniej córki też nie przekonałam, a najmłodszej odpuściłam i też poszła w ślady sióstr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opalam się topless przy mamie ani ona przy mnie. Piersi opalam tylko w towarzystwie mojego narzeczonego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drumka
Nie opalam się topless przy mamie ani ona przy mnie. Piersi opalam tylko w towarzystwie mojego narzeczonego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś miałam to samo z moją córką i też przegrałam tą wojnę, sam fakt, że opala biust nie przeszkadzał mi tak bardzo jak spojrzenia facetów nachalnie wpatrujących się w jej młode, duże piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i moje córki jesteśmy naturystkami i często opalamy się nago podczas wspólnych wczasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka lat opalałam się przy mamie bez stanika, teraz to tylko przy narzeczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jaka patologia tu siedzi. Moja mama to jest kobieta z klasą. Nie wyobrażam sobie, aby sie przy mnie obnażała. Uciekłabym chyba. Głupio by mi było za nią i źle. Kojarzy mi się to z kimś ciężko niedojrzałym mentalnie jeśliby nie powiedzieć chorym psychicznie. Jednak na szczęście dla mnie takie pomysły to czysta egzotyka. Nikt u mnie w rodzinie, żadna kobieta nie wpadłaby nigdy w życiu na taki pomysł. Jestem w szoku, że tu tyle udzielających sie takie zwyczaje w rodzinie uprawie. Patologia jednak rodzi patologie i widać, że wasze córki będą równie porąbane. A tak w ogóle to uważam, że temat jest prowokacją jakiegoś zboczeńca który sam sobie wielokrotnie odpisuje waląc konia stąd wrażenie jednych i tych samych przyklaskujących odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie opalałam się przy moich dzieciach topless czy nago. Sama przy mężu owszem, zdarzyło mi się opalać bez stanika. Jestem jednak tolerancyjna dla innych ludzi. Skoro matka z córką mają dobre relacje to sama nie widzę w tym problemu, że opalają się w swoim towarzystwie nago lub pół-nago. Sama akurat nie znam lub nie widziałam takiej sytuacji. Nie rozumiem tylko czemu od razu nazywać takie zachowanie patologią. Każdy człowiek jest inny i inne relacje są między nim a osobami z jego otoczenia. To, że ktoś lubi tak a inny nie to indywidualna sprawa każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moim biustem chyba bym spaliła się ze wstydu przy córkach gdybym opalała się z nimi bez stanika, one mają piękne piersi a u mnie cztery ciąże jednak zrobiły swoje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim córkom pozwalam się opalać topless w moim towarzystwie, lecz sama nie zdjęłam bym góry przy nich na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy temat jest dobrym tematem do masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opalałam się nago przy mojej córci dopóki ta nie skończyła bodajże 5 lat. Od tamtej pory nie rozbieram się na plaży przy moich dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×