Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolne chwile spedzam u mojej tesciowej

Polecane posty

Gość gość

Maz pracuje za granica to ja sobote i niedziele spedzam z tesciowa bo tesc bardzo mlodo zmarl i zostal duzy dom.Od pewnego czasu tesciowa spotyka sie jak na moj gust z sympatycznym facetem,kobieta-kobiecie duzo powie i ona tez mi sie przyznala ze nigdy wczesniej nie spotkala faceta z takim grubym kulasem a teraz to jest rozpychana az wrzeszy jak wchodzi w nia.Gdy przyjechala do niej w pewna sobote to mi powiedzala ze jej nie bedzie do wieczora,to ja sobie do wanny wody naposcilam i za wszystkie czasy sie wymoczylam,gdy wyszlam z tej wody a bylam bardzo dlugo taka rozgrzana wyciaglam sobie vibrator zeby spokojnie sie nim pobawic.Juz dosyc dlugo sie nim bawilam cala naga na lozku lezalam nogi jedna od drugiej daleko, i w tym momencie dzwi sie do pokoju otwirzyly a w dzwiach tesciowa ja zczerwienialam nawet nie mialam sie czym przykryc.Rozpoczela sie twarda dyskusja tesciowa pytania zadawala ja odpowiadalam. Bardzo byla zaskoczona ze ja taka mloda i ze nie mam kochanka zywego z zdrowym kulasem.W pewnym momencie uslyszalam od niej zaskakujaca propozycie ze porozmawia z tym swoim facetem a zebym odlozyla to dziadajstwo, mowila dalej ze jemu bardzo sie podobam i wie ze chetnie bymnie przelecial tylko ja musze wyrazic zgode i zebym sie nie bala bo to zostanie w tajemnicy.Powiedzialam jej ze musze przemyslec i jak na nastepny raz przyjade to dam odpowiedz.Tesciowa powiedziala ze ma pewnosc ze pozytywna. Mam pytanie tylko do kobiet o swoja opinie na ten temat.Z a odpowiedzi dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ zboku pisać swoje fantazje i udawać kobietę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz słabsze te prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Cię dobrze przeje*ie i to Co się spodoba to co na to Twój mąż. Jak mówi teściowa ma ogromnego. Jak Cię weźmie od tyłu to będziesz marzyła o nim a nie o mężu. Rozwali Ci c*pke i bedzieaż wolała jeszcze. A jak podczas stosunku z mężem powiesz imię tego. To co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 20,37 nie jestem zadnym twoim ZBOKIEM tylko od urodzenia kobieta juz pelnowartosciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×