Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anico

Co na prezent dla 8 latka?

Polecane posty

Gość Anico

ma ktoś pomysł na prezent dla 8 latka? Jestem jego chrzestną i muszę coś fajnego kupić mu na urodziny. Myślałam jakiś fajny telefon, albo coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolikna
Telefon spoko rzecz. O ile jeszcze nie ma. Ja swojemu młodszemu braciszkowi kupiłam telefon i do tego kartę z A2Mobile alby mógł przeglądać sobie neta i na fejsie siedzieć. Na rok opłata za kartę wyniosła mi te 200 zł do tego 2x tyle telefon i nawet wyszło kasowo całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubnia
Ja wiem czy telefon to dobry pomysł? Może najpierw skonsultuj to z rodzicami jego. Chyba, że już ma telefon i Ty chcesz mu lepszy kupić. A co do A2Mobile to tez polecam, działa mi bardzo dobrze. Obojętnie czy jestem w mieszkaniu czy gdzieś w trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy coś innego. Na urodziny nie chcieliśmy kupować zabawek, które zaraz będą leżały w koncie. Znaleźliśmy z mężem coś odjechanego. Lot w tunelu aerodynamiczny! Zabraliśmy synka do SpeedFly w Mirosławicach. Bardzo mu się podobało jak to wygląda i sam lot. A wszystko jest bardzo bezpieczne i instruktor czuwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×