Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlanie sport narodowy

Dlaczego polaczki tyle chlają?

Polecane posty

Gość chlanie sport narodowy

bo to bydło pospolite i patologia, dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruscy chlają więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruscy i ukraince to dopiero zachlejmordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki bez gazu nie dają rady nawet dnia przeżyć, prymitywne szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze polacy chlaja widac po polskich facetach- lyse glowy i brzuchy ogromne , to wstyd- wyglada parobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie mam te same spostrezenia. Bylam w tym roku na polskich plazach i doznalam szoku. Faceci mlodzi wygladaja jak parodie facetow; Brzuchy maja jak w 7 miesiacu i wiecej, glowy faktycznie lyse- nawet czytalam ze z badan wynika ze w Polsce coraz wiecej facetow lysieje od nadmiaru cukru- a wiadomo , ze piwsko ma wysoki index glikemiczny! No i to piwsko wlasnei nieustannie wszedzie- na plazy do jedzenia itd- oblechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUAHAHAHAHRHEHEHEHEHE no co ty, polaczki to wzor dla calej unii europejskiej i swiata tak jak bingol pisze - polaczki to klasa i kultura BUEHEHEHEHAHAHAHAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze wzor. W kraju w ktorym mieszkam tez siedza z piwskiem. Ostatnio jakiegos palanta widzialam , ktory ciezarowka zaparkowal kolo Lidla i mial zgrzewke piwa zakupiona oczywiscie. Szedl w samych spodenkacha dodam ze nie meiszkam w miescie z plaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietny temat. Polaczka to ja od razu poznaje , takiego polaczka raczej mieszkajacego w Polsce, ale ktory przyjechal zarobic i potem "zjedzie" badz polskich kierowcow np z malymi ciezarowkami, ktorzy spia na parkinagch bo trzeba oszczedzic. Z reguly maja ciaze spozycza i te chamskie mordy biale i lyse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki też są nieatrakcyjne, cellulit na mordzie i obwisłe cyce i clpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoszczochy chleja tylko najnedzniejsze z nedznych pedalow :D beka z przyglupow ile kaski spuszczaja w kiblu dla kilku minut szumienia w pustych lbach bUAHAHAHAHAHAHEHEHEHEHEHE a ja nie pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dorastacie mnie do piet sqrwiale alkony BUEHEHEHEHEHAHAHAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kobiet sie nie zgodze. Rzadko jestem w Polsce, ale zawsze z przyjemnoscia patrze jak zadbane sa kobiety. Nie moge tego powiedziec o wiekszosci facetow. Alkohol robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tego tematu to antypolski komunistyczny smiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Przeciez to prawda, moze mu to przeszkadza to polskie chlanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlaja? Chyba chleją ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden chuj, moczymordy, oblechy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. A ten kto nie pije jest nadczlowiekiem, nieprawdopodobnym najwspanialszym czlowiekiem :) :D czyli ja BUAHAHAHAHAHAHEHEHEHEHEHE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod mur patologie
90% polskich facetów to patologia i mówie to jako facet, zachlane mordy wszędzie, jak można ciągle chlać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska patologia aż wstyd
jaki % polskich facetów nie pije?? myśle że mniej niż 1%, reszta to alkoholicy, ćpuny, palacze i inna patologia, oddać to bydło na przeróbke na karme dla psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można! Alkohol jest pyszniusi a seks po alko to coś cudownego. Ja tracę głowę na samą myśl o tym, że mój partner dobiera się do mnie po pijanemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze ten piwny brzuchol mu pindola nie przeslania zabezpiecz sie bo dzieci po takim sexie moga byc niedorozwiniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki to patole do kwadratu, nic dziwnego że nawet zachlejmordy brytole ich nie chcą i głosowali za brexit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj To ze polacy chlaja widac po polskich facetach- lyse glowy i brzuchy ogromne , to wstyd- wyglada parobka .... ha, nie wszyscy. moj partner, Polak - wysoki 187 cm, szczuply, zero tlustego brzuszyska (duzo jezdzi na rowerze, tez biega), dlugie wlosy do polowy plecow, lekki zarost. praca umyslowa. pije nieduzo - pije dobry alcohol, przewazie pijemy razme wino w kazdy piatek - butelka na spole. poza tym lubi piwa typu porter, rozne ale, ale zwykle tez. lubi dobre whisky single malt, zadne blended. ale butelke whiksy taka 700ml to ma zwykle na 2-3 miesiace, no ale dobra whisky jest droga.zwykle nie kupuje takiej za mniej niz 40 funtow za butelke. woli rzadko ale dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy alkohol to trucizna i gòwno, kto chla to jest przegryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to patologiczny kraj i lud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlanie to jedyna rozrywka tępego ludu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przhpomnę Wam Tylko, że Chrystus zmienił Wodę w wino. Czyli nie miał nic przeciwko piciu alko. Wolno pić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1%? :D chyba 0.00000000000001% :D w tym ja :D a ty alkonie powyzej, usprawiedliwiaj swoje nedzne uzaleznienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pic alko bedac z polski? :D :D :D jakim niesamowitym mistrzem trzeba byc :) i ja nim jestem hehe :D a tobie bingol uchlany pedale sram do tego twojego brzydkiego krzywego ryja sqrwialy alkonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×