Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ratowanie związku.

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich . Wraz z moją dziewczyną jesteśmy na etapie ratowania naszego związku. Obydwoje stwierdziliśmy że mamy dobry kontakt , miło spędzamy czas , w łóżku jest dobrze i mały wspólne tematy. Obecnie nie jesteśmy oficjalnie razem ale się spotykamy, jesteśmy na etapie koleżeńskim Mam mały problem wpadam w stany nerwicowe pierwszy raz tak mam . Czasem mam wrażenie że ją oszukuję że nic z tego nie będzie i nie potrafię z nią być. Taki atak paniki. Po długiej rozmowie z nią to puszcza. Ona mówi że u niej wygląda to tak samo. Że czasem się zastanawia . Ale jak mówi w tym momencie nic sobie nie obiecujemy. Powiem szczerze męczy mnie to już powoli trochę. Jak sobie z tym radzić? Miał może ktoś podobną sytuację ? Może poprostu leki antydepresyjne pomogą. Nadmienię że kiedyś miałem nerwicę lekową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy po rozstaniu podjeliscie się próby ratowania związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związek bez sensu raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po około 6tyg. od zerwania. Przez ten czas z obydwu stron występowały próby kontaktu. Kończyło się to długimi rozmowami przez telefon . Więc stwierdziliśmy że nie szkodzi nam spędzić czasem czas razem. Czy to są jakieś stany depresyjne ? Miał ktoś coś takiego ? Dla mnie to dziwnie . Zazwyczaj w przeszłości z innymi kobietami byłem zawsze pewny decyzji i nie zchizowałem . Tutaj inaczej wygląda. Powiem szczerze nie wyobrażam sobie mieć kogoś innego w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kochasz ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał ktoś podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×