Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Zuzanna Amelia æ dziś Zmieniajac temat - Co robisz w ten chlodny deszczowy piatek ? Oprocz tego , ze piszesz ze mna na kafe. x x Dzisiaj już nic. Pewnie później jeszcze coś sobie pooglądam nagranego wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Glupie tlumaczenie choc moze byc prawdziwe. Kazdy sam odpowiada za to co podpisuje. Nawet jesli w ramach zaufania nie sprawdza dokladnie lub wcale podpisywanych tekstow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Co ciekawego bedziesz ogladac ? Komedie , tragedie , supernatural ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem... Mam bardzo dużo nagranych filmów... popatrzę jak zrobi sie cicho, moja żona pójdzie spać bo rano ma próbę. A ja wtedy sobie spokojnie usiade, może ze szklaneczka czegoś dobrego i spokojnie zobacze to co mam zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
A w jakiego typu filmach najbardziej gustujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla rozrywki coś sensacyjnego. Lubie też dobre komedie. Ale czasami wolę coś powazniejszego i ostatnio, za namowa żony oglądamy kinematografię koreańską, czasem chińską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Chinska , japonska , koreanska to i ja lubie. Nie wszystko oczywiscie. Dobra , to napisz jutro co ciekawego obejrzales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Chinska , japonska , koreanska to i ja lubie. Nie wszystko oczywiscie. Dobra , to napisz jutro co ciekawego obejrzales. x x Postaram się... Ale dzisiaj chyba coś lekkiego... Śniła mi sie dzisiaj Iftar i to nie nastraja mnie optymistycznie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Oj.... Sny odzwierciedlaja nasza podswiadomosc. Jak Ci sie snila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę nie wchodzić w szczegóły. Śniła mi się tak jak wygląda i nic w tym śnie nie było z seksu... To był smutny sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Z tego co do mnie dotarlo to wyglada czy moze wygladala bardzo dobrze. Mowisz , ze to byl smutny sen ? Jesli nawet snilo Ci sie , ze umarla to nie musi to oznaczac , ze ten sen sie sprawdzi na jawie. Tak jak napisalam wczesniej , sny to odzwierciedlenie wlasnej podswiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
OK. Ja Iftar znam tylko z kafe. Kiedys proponowalam jej przejscia na maila ale nie chciala. Po prostu czytalam pare razy , ze jest ladna wiec mysle , ze jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Ide sobie zrobic herbaty i cos do herbaty. Bede za jakies 15 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olesno Województwo opolskie
Olesno Miasto w Polsce Olesno – miasto w woj. opolskim, siedziba gminy Olesno i powiatu oleskiego. Historycznie leży na Górnym Śląsku. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. częstochowskiego. Położone jest nad rzeką Stobrawą. Stacja kolejowa Olesno Śląskie. Według danych z 31 marca 2011 miasto liczyło 9648 mieszkańców. Wikipedia Pogoda: 16 °C, wiatr płn., 5 km/h, wilgotność 94% Liczba ludności: 10 106 (2006) Województwo: Województwo opolskie Burmistrz: Sylwester Piotr Lewicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Ide sobie zrobic herbaty i cos do herbaty. Bede za jakies 15 20 minut. x x To mnie już nie będzie. Miłej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Zalujesz , ze znales czy zalujesz , ze juz nie znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn, jestem pod ogromnym wrażeniem twojej kultury i wrażliwości. Co ty robiłeś w towarzystwie takich osób jak Iftar albo Otulona?! Lubię czytać twój temat. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Skoro kiedys wszedles jednak w te znajomosc to jakis powod musiales miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Ja zawsze wierzylam , ze wszystko co sie dzieje w zyciu dzieje sie po cos. Czegos ma nauczyc , pomaga cos zrozumiec czy odnalezc , przed czyms ostrzega. Wynika z takich czy innych potrzeb i sytuacji. Ale to dyskusja na dluzej wiec juz nie dzisiaj. Wrocimy do tematu jesli kiedys bedziesz mial ochote. Kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
Zuzanna Amelia æ wczoraj Ja zawsze wierzylam , ze wszystko co sie dzieje w zyciu dzieje sie po cos.... x A ja uważam , że każdy jest kowalem własnego losu i stare powiedzenie "jak sobie pościelesz tak sie wyśpisz" jest zawsze aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carpe  diem
Premier zdymisjonował wiceministra. "Zagalopował się w niektórych wypowiedziach" https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/pawel-chorazy-nie-jest-juz-wiceministrem-inwestycji,868518.html <> Morawiecki zwolnił człowieka który powiedział prawdę, bo w rządzie PiS kłamać można codziennie a za prawdę wywalają. Mam nadzieję, że oszczędzi tych, którzy mówią, że Ziemia jest okrągła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu - Oddział Kardiologii www.wcm.opole.pl/kardiologia_index.php Oddział Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu ... Oddział jest ośrodkiem referencyjnym w dziedzinie kardiologii w województwie opolskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Shatyn Masz problemy z Sercem to ja polecam ci oddział kardiologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu al. W. Witosa 26 45-401 Opole NIP: 754-25-63-619 e-mail: centrum@wcm.opole.pl Numer telefonu Godziny pracy Szpitalny Oddział Ratunkowy 77 45 20 711 całodobowo Rejestracja telefoniczna do wszystkich poradni rejestracja@wcm.opole.pl 77 45 20 111 77 45 20 150 77 45 20 210 7:00 - 14:30 (pn - pt) Rejestracja ogólna 7:00 - 18:00 (pn - cz) 7:00 - 14:30 (pt) Rezygnacja z wizyt rezygnacja@wcm.opole.pl 77 45 20 250 7:00 - 14:30 (pn - pt) Sekretariat Dyrektora centrum@wcm.opole.pl 77 45 20 745 7:25 - 15:00 (pn - pt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rząd chwali się, że jest male bezrobocie, a że zmusza ludzi żeby rzucili pracę nic nie mowi. A co z Polakami, którzy chca wracac do Polski z emigracji? Czym ich rząd zachęca? 2200 brutto miesięcznie z czego 60% dla rządu?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×