Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość gość
Świat idzie ku kolejnej wojnie. A przynajmniej Europa za jakiś czas. Kolejne wybory we Francji wygra Ruch Narodowy. Zaraza z Węgier idzie przez Polskę, teraz Włochy itd. Nacjonalizmy nas znów wykończą. To nieuniknione. Zresztą bez wojny, która znów będzie miała miliony ofiar nie starczy dla nas miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie  barwy
Polexit 2020 rok Czy to prawda, że w KC PiS zapadła decyzja o WYJŚCIU z UE 15 sierpnia 2020 r. w 100. rocznice Cudu nad Wisłą? Wszystkie wypowiedzi członków KC PiS nie maja charakteru przypadkowego. Mówienie o wyimaginowanej wspólnocie, antypolskości w UE, lekceważenie wyroków TSUE, mieszaniu się w nasze sprawy, paszkwilanckie teksty o ludziach z UE oraz faktyczne gospodarcze i polityczne zbliżenie z Rosją Turcją i Węgrami - są symptomatyczne. Liczą się fakty nie narracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebny nowy topick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiat idzie ku kolejnej wojnie. A przynajmniej Europa za jakiś czas. Kolejne wybory we Francji wygra Ruch Narodowy. Zaraza z Węgier idzie przez Polskę, teraz Włochy itd. Nacjonalizmy nas znów wykończą. To nieuniknione. Zresztą bez wojny, która znów będzie miała miliony ofiar nie starczy dla nas miejsca. x idioto wojna to idzie bo bogata europa rozdaje kase nalewo i na prawo na ciapatych i roznego rodzaju idiotow ktorzy robia inwazje na nasz kontynent. Te lewackie zapedy trzeba jak najszybciej powstrzymac i wypedzic to towarzystwo gdzie pieprz rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***o idioto jeden z drugim na kolana padnij i dziekuj Jarkowi ze nie masz na ulicach szalasow i nasrane co metr bo za PO juz bys latal z tasakiem w d***e albo bomba wybuchala by radosnie co druga niedziele a ty bys z kredkami i kwiatuszkami radosnie maszerowal z banerem welcome refuges ty omotany debilizmem cieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz dowodów że teksty z orange do zamulonej w dniu dzisiejszym były shatyna. Nie były. Były moje. Zamulona jak ma gorszy dzień zalatuje wawcią. Ponadto ok. 6 lat temu groziła użytkownikowi Frela. Shatyn nie ma w zasadzie prawa znać dobrze Freli i tamtego epizodu. Nie ośmieszaj się. x nastepny jakis nawiedzony debil prowadzacy archiwum tematu tej nowohuckiej sciery zaklamanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAWNIK Smutny 2012.07.13 Proszę o zablokowanie tej wulgarnej osoby: 23:11 [zgłoś do usunięcia]otulona_snem chuuj tam,ale jeszcze te k****e dorwe co ludziom sie naraza jeebane pi**zisko teraz niby fajowska udaje picze ludzie pamietaja k****o cos zrobila,sekret masz co nie?,zabawimy sie? 23:08 [zgłoś do usunięcia]otulona_snem twoje kuurewko miejsce w szeregu..to wiesz gdzie jest jak ja jestem co nie? 23:15 [zgłoś do usunięcia]otulona_snem jak mi sie zechce pi**o,i jak mi uwierzy,a uwierzy to masz pi**o przeej**ane obys szczezla ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebny nowy topick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Witam wtorkowo. Wczoraj minela kolejna rocznica wrzesniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topic albo topik ale nigdy nie topick ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×