Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak go poderwać?

Polecane posty

Gość gość

A więc sytuacja jest taka, że podczas wakacji z przyjaciółką poznałam super znajomych. Wśród nich jest pewien facet, który bardzo mi się spodobał. Problem tkwi jednak w tym, że nie wiem co zrobić, żeby on wziął mnie na poważnie. Myślę, że wyraźnie daje mi do zrozumienia, że też mu się podobam, ale problem tkwi w tym, że mieszka ponad 100km ode mnie i spędziliśmy ze sobą tylko kilka dni razem. Przez ten czas nie miałam dużych możliwości, co do rozkręcenia naszej relacji, a jedyna bliskość między nami zaszła wtedy, gdy spaliśmy obok siebie. Teraz widzę się z nim za kilka dni, będę u niego spała, ale nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Nie chcę go pytać wprost, czy myśli o czymś więcej, bo byłoby mi głupio gdyby mnie wyśmiał. On bardzo mi się podoba i uważam, że jestem gotowa na związek na odległość. Jak go również do tego przekonać i jak mogę dowiedzieć się, czy on bierze to wszystko na poważnie? Strasznie chciałabym, żeby coś z tego wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związki na odległość NIE PRZETRWAJĄ, tracisz czas na pewny niewypał, wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie z nim flirtuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki na odległość mają sens max do 25-30 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×