Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wy tez nie lubicie biednych ludzi?

Polecane posty

Gość gość

Generalnie brzydza mnie biedni, uwazam ich za nudnych i niewartych kontaktu. Zazwyczaj nie robią nic by poprawic swoj los oprocz marudzenia jak to im niby zle a wystarczyloby wziac sie do roboty, mnien palic czy chlac i problem rozwiazany. Szkoda czasu na patole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie powiedzenie - biedny bo głupi i ja się z tym zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie biedny to i nieglupi więc kombinuje i ma ale dla was to i bogaty zły bo kradnie. Najlepiej żeby każdy miał trochę mniej niż wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy biedny pije i pali... Wkurza mnie takie generalizowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy biedny zazdrosci bogatym lub uwaza ich za cwaniakow.. ja np. tak mam. Pomimo tego, ze nie mam kasy to nie lubie PiSu np., nie dopatruje sie wszedzie spiskow i manipulacji. Moja niezaradnosc jest wynikiem choroby psychicznej, ktora lecze, ale pewne rzeczy zostana na dluzej i nielatwo sie ich pozbede. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pięknie. Czyli jak biedny jest niepatologiczny i niegłupi, to wychodzi na to, że psychiczny. Wcale nie poprawiłeś reputacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizza to najlepsze samopoczucie. Jeść ją trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki biedny. Jak widzę, że jest biedny, bo np choruje, nie może pracować, albo pomaga z emerytury swoim dzieciom, albo ma na wychowaniu dzieci i starych, chorobach rodziców, cały czas coś robi aby wyrwc się z biedy, uczy się, pracuje -są to bardzo pozytywne osoby. Ale jak ktoś jest biedny i nie robi kompletnie nic, nie pracuje, tylko siedzi rodzicom na głowie, albo przez 10 lat nie ma zamiaru zmienić swojej pracy,nie szuka lepszej, nie dokształca się, nie uczy niczego nowego, bo ma lenia - to jest nie tylko biedny, ale i głupi. A od takich luzik należy trzymać się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedota emocjonalna nie da sie lubić, choćby pływała w kasie. Na wszystko patrzy przez pryzmat konsumpcjonizmu i na dłuższą mete jest cholernie nudna i męcząca Już współczuję twoim znajomym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobór znajomych jet więc bardzo ważny. Pracowity nie dogada się z leniem. Ten, co się chce rozwijać nie dogada się z zamkniętymężem na zmiany człowiekiem. Odpowiedzialny nie dogada się z lekkoduchem. I tak dalej, itakdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kocham moje robaczki za 1600. Szef :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×