Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to jest brak szacunku ze strony mojego faceta czy przesadzam?

Polecane posty

Gość gość

Ogolnie w seksie jestesmy dosc bezpruderyjni i oboje go lubimy, ale jesli po udanym wieczorze facet pisze smsa dziękująć za " z******te pieprzenie" to waszym zdaniem jest to brak szacunku? Na spotkaniu byl bardzo czuly i myslalam, ze napisze cos wiecej... To nie byl nasz pierwszy raz tylko ktoryś z kolei, ale jednak dziwnie sie poczulam... czy przesadzam? Facet już nie jest gowniarzem bo ma 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz wajche przełóż
Tak ci napisał? No nie moge. Ja bym mu na twoim miescu w pysk strzelił. Gdyby napisał kochanie jesteś cudowna to by już deczko inaczej brzmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę wulgarne. Tak jakby traktował Cie jak dziffke. Swoją drogą czemu razem nie mieszkacie skoro on ma juz 35 lat tylko smsiki jak nastolatki piszecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze facet przy tobie czuje sie po prostu komfortowo dlatego wydaje mu sie ze cie nie urazi takim tekstem a moze wrecz bardziej podnieci... niektorych kreca bezpruderyjne wulgarne odzywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady. Niby taka wyzwolona a foch bo koles nazywa rzeczy po imieniu no ludzie! On cie pochwalil a ty marudzisz. Jestes bezpruderyjna to z***biscie sie pieprzysz. Katoliczki uprawiaja milosc ale ty nia nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessinthesky
Przesadzasz. To miły komplement na swój sposób. Było mu dobrze z tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiecie nigdy nie dogodzisz wy macie serio jakiś defekt w mózgu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może nie napisal sucho "dziekuje za z******te pieprzenie" ale napisal doslownie tak "Witaj Kochanie. Musze przyznac, ze za kazdym razem nasz seks jest wspanialy ale wczoraj to bylo cos z******tego. Mam nadzieje ze i Tobie sie podobalo bo ja musze przyznac ze takie pieprzenie jak wczoraj bylo wyjatkowo przyjemne. Milego dnia :*"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamidło i prostak z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz, nic złego nie napisał. Nie które kobiety to już same nie wiedzą czego chcą, zawsze źle i zawsze nie dobrze. Dziwię się facetom że z takimi wytrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i w czym problem. Pieprzyliscie sie to pieprzyliscie. Nie nazywajmy gowna perfumeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostackie ale nie przesadzajmy - to nie znaczy że okazał ci 'brak szacunku'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×