Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Onerka

Solidny wózek dla noworodka

Polecane posty

Gość Onerka

Kobitki, szykuję powoli wyprawkę dla mojego maluszka, który urodzi się za 3 miesiące. Poszukuję dobrej jakości i wygodnego wózka. W internecie znalazłam nowoczesne wózki dziecięce polskiego producenta: http://paradisebaby.pl Czy któraś z was może mi doradzić? Jaki najlepiej wózek wybrać? Z gondolą, 3w1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska

K kupiłam wózek vega cosmo 3 w jednym i jestem zadowolona! Lekki duża gondolą i wygodna spacerówka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bass90

Z polskich producentów polecam wózki RIKO. Mam od nich model Naturo. Gondolka naprawdę spora, z pol roku, jak nie więcej będę jej uzywac. Poza tym dobrze sobie radzi na trudnym terenie i jest bardzo stabilny ten model 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Ja polecam wozki dzieciece vega! Kupiłam w grudniu nowość tego producenta wózek sawo śliczne kolorki nie wiedziałam jaki wybrać! Wybrałam różowy koła żelowe!z gondolą duża i jeszcze nachylenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak solidny to może x-lander x-move, to jest wózek - terenówka, stabilny, często nawet występuje w różnych rankingach jako niezawodny na tych wszystkich portalach parentingowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Anexy są bardzo fajne. Sama mam model cross i jestem zadowolona. Wózek wygodny i solidny, lekko się prowadzi. Koła są zwrotne, dobrze sobie radzą na każdym podłożu, amortyzacja też dobra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja dla mojego synka kupowałam wózek 2w1 Winner bardzo solidny i lekki no i oczywiście stylowy. A udało mi się trafić na promocje na sklepie www.sklepmieszko.pl Jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam ten wózek no i sklep w który tak profesjonalnie sie mną zajał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszystkie te wózki są straszne co proponujecie, z ładnych i solidnych to cybex, dubatti , Joolz,  musty,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Jak dla mnie najleszy jest anex sport. Solidny wózek dobrze wykonany i do tego dobrze się go prowadzi i ma świetna amortyzację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja jestem za anexem, bardzo dużo osób się na nie decyduje, maja pochlebne opinie, sa mało awaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solidny to bym szukała np. wśród abc design, ja mam salse 4 i jest niezniszczalna. Już jak sie ją zobaczy to przynajmniej wiadomo, że w połowie spaceru się nie rozleci 🙂 Tyle że ona jest takim typowym, lekkim, miejskim wózkiem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli dysponujesz trochę większa sumą pieniędzy, to polecam stokke. Tylko nie ten bajerancko wygladajacy explory, ale solidny trailz na dmuchanych kołach, z dużym bagaznikiem na zakupy. To też najlepszy wózek dla wysokich ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
3 godziny temu, Karolinac napisał:

Solidny to bym szukała np. wśród abc design, ja mam salse 4 i jest niezniszczalna. Już jak sie ją zobaczy to przynajmniej wiadomo, że w połowie spaceru się nie rozleci 🙂 Tyle że ona jest takim typowym, lekkim, miejskim wózkiem 🙂 

własnie słyszałam, że ona jest bardzo mocna. A przy tym taka zgrabna i lekka, że aż się zdziwiłam, ale też o niej mocno myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

anex jest wykonany solidnie . Mamy już go 3 rok i nic nam się z nim nie dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość Justyna napisał:

własnie słyszałam, że ona jest bardzo mocna. A przy tym taka zgrabna i lekka, że aż się zdziwiłam, ale też o niej mocno myślę.

Jestem pewna, że byłabyś z niej zadowolona 🙂 I amortyzacja, i miejsce i regulacje czy to daszka czy rączki, przekładane siedzisko, naprawdę fajna opcja w tej cenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tak, w anexie mój syn czuł sie znakomicie i nie zniszczył wózka, także jest super jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

A gdzie kupowałas Anexa ? Chciałbym go zobaczyć na żywo a mieszkam w Wawie może znacie jakieś sklepy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
Dnia 20.03.2019 o 18:55, Karolinac napisał:

Jestem pewna, że byłabyś z niej zadowolona 🙂 I amortyzacja, i miejsce i regulacje czy to daszka czy rączki, przekładane siedzisko, naprawdę fajna opcja w tej cenie 🙂

Mnie trochę przerażało to, że ona jest taka leciutka i myślałam, że w ogóle nie bedzie wytrzymała, ale ostatnio czytałam o lasce, której wypadła z auta, bo bagażnika nie domknęła i nic się z nią nie stało 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2019 o 11:36, Gość Danka napisał:

A gdzie kupowałas Anexa ? Chciałbym go zobaczyć na żywo a mieszkam w Wawie może znacie jakieś sklepy ?

Ja nie moge miałem tego o którym mówisz, ale jezeli chodzi o wózek to ja jestem z tego bardzo zadowolona, pomimo, że na początku troszkę sceptycznie podchodziłam do niego https://abilik.pl/pl/p/Wozek-Espiro-ATLANTIC-2w1/1305?utm_source=szeptany&utm_medium=Kafeteria&utm_campaign=Wozek miała, któraś z Was z tej firmy także? Jak u was się sprawdza ?:)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika
Dnia 25.03.2019 o 20:33, Gość Iza napisał:

Mnie trochę przerażało to, że ona jest taka leciutka i myślałam, że w ogóle nie bedzie wytrzymała, ale ostatnio czytałam o lasce, której wypadła z auta, bo bagażnika nie domknęła i nic się z nią nie stało 😂😂

Ludzie to mają przygody z tymi wózkami :d Dobrze, że bez dziecka. Ale to mnie chyba do tej Salsy przekonuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dansa

Solidny to mi się z x-landerem kojarzy, to są wózki nie do zdarcia, u mnie dwójka dzieciaków tym wózkiem przejeździła i nadal wygląda jak nówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaa

my postawiliśmy na M/type i super się nam spardza . Użytkujemy go 2 miesiące i nie zamieniłabym go na inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

te dwa najnowsze modele anexa m type i e type pierwsze w kolejnosci bralabym pod uwage myslac o solidnym wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaa

wygodny, latwy w składaniu i lekki w prowadzeniu jest anex m type. my mamy i nie zamieniłabym go na żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem który to wózek, też jest chyba fajny ale mi się najbardziej podoba silver cross surf, nie ma się naprawdę do czego w takim wózku przyczepić, wszytko jest dopracowane i dopasowane jak ulał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też mamy wózek Anex m-type. Jest piękny, nadaje się na spacery za miasto, nie mogliśmy lepiej trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×