Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

,,Nie udzielimy Pani żadnych informacji. Nie jest Pani z rodziny"

Polecane posty

Gość gość

Mój narzeczony wczoraj wieczorem trafił do szpitala. Był na treningu i stracił przytomność. Lekarze nie chcą udzielić mi żadnych wiadomości, on nie może podać mnie do udzielania informacji o zdrowiu. Co robić ? Nie wiem nic ! Martwię się. Miała któraś z Was taką sytuację? Do sali nie chcą wpuścić mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie moglas sklamac ze jesteś żoną? Chyba tego nie sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do sali nie chcą wpuścić mnie ;-) skończ pierdolić, sekretarko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.Trzeba kłamać. Nikt tego nie sprawdza. I lepiej siostra niż żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Docierając do szpitala byłam zdenerwowana, nie pomyślałam, że mnie jako narzeczonej mogą nie poinformować o jego stanie zdrowia. Nie wpuszczają mnie do sali,bo jest nieprzytomny. Raz weszłam od razu zostałam wyrzucona ,,bo nie rodzina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ty masz ten szpital? w Etiopii? Miałam podobną sytuację w życiu i udzielono mi informacji, wpuszczono do partnera. TO jest provo sekretarki...sypnął się wątek z ginekologiem i znów założyła nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobili, nędzne provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oł maj gad! Ginekolog miał wypadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie może podać ciebie jako osoby upoważnionej do otrzymywania informacji? Można sobie podać nawet panią Helenkę z warzywniaka za rogiem, jak ktoś ma taką fantazje. Chyba, że dalej jest nieprzytomny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:06 hahaha,dobre. Dlatego jego narzeczona miała wgnieciony bok w aucie, zaraz napisze, że spowodowała wypadek i chciała zabić doktorka. Teraz sekretarka zajmie jej miejsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bajki piszesz. O ile udzielenie informacji o stanie zdrowia pacjenta osobie nieupowaznionej jest prawdą to wyrzucenie z sali już nie. Mój partner miał jakiś czas temu wypadek i jakoś nikt mnie z sali szpitalnej nie wyprosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet w sądzie konkubina może odmówić składania zeznań, jest traktowana jako osoba bliska, pozostająca we wspólnym pożyciu. Lekarza nie interesuje czy masz obrączkę, Jesteś osobą bliską, narzeczoną i nie wiem z jakiego powodu mieliby Cię do niego nie wpuścić. Powód tylko taki,że jest to provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informacje o stanie zdrowia podaje się oprócz pacjenta opiekunowi ustawowemu (np.mama dla dziecka) i osobie upoważnionej, upoważnić można kochanka a męża nie. Samo bycie żoną nic nie znaczy, teraz w dobie RODO jest to przestrzegane jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:20 Dokladnie, tak samo z dokumentacją medyczną. Pracuję w szpitalu i ostatnio trafiła do nas kobieta z pękniętym tętniakiem mózgu. Córki zostały poinformowane o ogólnym stanie, ale dokumentacji (chciały do konsultacji) oczywiście nie dostały. Prawo nie jest idealne ale jest jakie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak powinno być . nie jesteś jego żona bo on sobie tego nie życzy! jeśli jest inaczej to po wyjściu ze szpitala to się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można zadawać tak infantylne pytanie ? od dawna wiadomo,że tylko najbliżsi dostaną info o stanie zdrowia . Narzeczona, bo nosisz pierścionek? Ile lat już jesteś ta narzeczoną? Slabo napisane prowo . 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Oczywiście,że mógł cie podać (pisemna zgoda) do udzielenia info. Pisz na poziomie następne prowo, bo to faktów się nie trzyma. PS.2 Do sali w odwiedziny może wejść każdy byle nie zakłócać odpoczynku /leczenia choremu i innym chorym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×