Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misia300

Boję się zajść w drugą ciążę :(

Polecane posty

Gość gość
Teraz widać że to egoista. Sam prezerwatywy nie założy, a Tobie każe truc się hormonami. Ten facet to zero. On Cie tylko wykorzystuje jako inkubator i worek na spermę. Ma gdzieś Twoje zdrowie. I teraz dziwisz się że żona go zostawiła? Fajnego faceta żadna by nie zostawiła. To jakiś odpad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia300
Nie znasz człowieka to nie wypowiadaj się że to odpad. Mało lafirynd które latają za innymi mając fajnego męża? Fajnie oceniać i krytykować innych. Domena internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to odpad, który ma gdzieś uczucia i zdrowie swojej kobiety, liczy się tylko jego wygoda. Kobieta ma się truć hormonami, bo księciu gumki nie założy. Kobieta ma mu dziecko rodzić bo on tak chce. Egoista taki. A może to on zdradzał żonę tylko się nie przyzna? Może on cie jakims syfem zaraził dlatego ciągle masz infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudna sprawa. Tak źle i tak nie dobrze. Jeżeli jesteś pewna że naprawdę nie chcesz więcej dzieci podwiąż jajowody. Rok to krótko na takie decyzje lepiej poczekać z tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykastruj sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy Ci tu dobrze radzą to nad czym się zastanawiasz? Aż mnie szlag trafia jak czytam takie coś. Chcesz wpakowac się znowu w macierzyństwo? Masz już jedno dziecko a tego faceta znasz TYLKO rok. tak jak inni piszą, facet potrzebuje tylko przekazania swoich genów bo Bądź co bądź już swoje lata ma. A jak sama Piszesz po zajęciu w ciążę nie będziesz mogła pracować, później macierzyńskie... Po co ci to kobieto? Myśl o sobie i swojej córce a nie o potrzebach jakiegoś gościa. Gdyby on Cie kochał to by robił wszystko żeby zapewnić tobie i twojej córce jak najlepszą przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda!Myśl lepiej o sobie i córce a żeby nie zajść w ciążę załóż sobie spiralkë.Najlepsza jest gynfix.Rok to za mało żeby komuś zachodzić w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet mowi, ze kobieta daje jemu dziecko, to dla mnie jest zwykłym samcem. Co to w ogole za zwrot dac komuś dziecko?:O Dzieci rodzą sie dla swiata, a nie zeby byc własnością rodzicow (niestety wiele ludzi tego nie rozumie i wymaga jakiegos chorego posłuszeństwa od dziecka, zwłaszcza jesli sa zrabanymi rodzicami:-/), dwa - faktycznie rok to za krótko, zeby zachodzić w ciąże, a nie mowie juz o ciazy bez slubu (nie mam zacofanych przekonań, tylko autorko masz słabe przejscia, a jednak lepiej byc była żona niz tylko była konkubina). Z tym, ze jesli nie czujesz checi posiadania drugiego dziecka, to tez nie powinnas go zwodzić, bo skoro mówiłaś wcześniej, ze mogłabyś, a nie kategorycznie podkreślałas, ze na pewno nie chcesz wiecej dzieci, to tez nie jest uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak zdechnie. Zamawiaj smieciarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×