Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

20 letni prawiczek :(((

Polecane posty

Gość gość

Siema Mam 20 lat i nie miałem nigdy zadnego kontaktu fizycznego z dziewczyną ,nawet nigdy się nie całowałem.Jest mi strasznie głupio.W gimnazjum nawet o tym nie myślałem , a w liceum nic z tego nie wyszło , mimo że chodziłem na imprezy i byłem towarzyski.Sporo czasu spędziłem w książkach przed maturą ,żeby dostac się na ciezki kierunek.Boje się ,że odstraszę dziewczyny swoim brakiem doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem w takiej samej sytuacji gdy miałem 20 lat. Byłem nieśmiały. Jedyny kontakt fizyczny z dziewczyną miałem w pociągu. Było to przytulanie. Miałem wtedy 18 lat. Dziewczyna w nocnym pociągu do Krakowa spytała się mnie czy może się przytulić. Oczywiście się zgodziłem. Byłem w siódmym niebie. Pierwszy pocałunek przeżyłem w wieku 22 lat. Nie był on z mojej inicjatywy.Miałem szczęście. Spotkałem dziewczynę, której się spodobałem. To było na dyskotece. Gdy odprowadzałem ją do domu, ona sama zaproponowała, że będziemy się całować. Nie wiem jak to się stało, ale nie rozpoznała, że nigdy wcześniej tego nie robiłem. Niestety nie mogłem być z nią gdyż ona miała chłopaka. Ona stwierdziła, że lubiła się całować i robi to z tymi, którzy się jej podobają. Twierdziła, że do ślubu z chłopakiem może sobie na to pozwolić. Po ślubie będzie całować tylko jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Ja też jestem, a mam 24 lata :( Bierz się za siebie, potem jest coraz trudniej to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja 31 lat i będę nim do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie się mazać. Czy lepiej być w związku bez miłości i udawać że jest uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piszesz tak jakby jedyną alternatywą dla samotności był związek bez uczucia, a świat ma więcej opcji do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.03 Zgadze się tylko tak się składa że większość par poszukuje tego uczucia będąc w związkach a zmuszeni są do codziennego okłamywania siebie jak i partnera/ke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×