Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale musiałam

Polecane posty

Gość gość
Juz się wk****iłam i mu wygarnełam źle nie chce juz nic od niego ani jego łaski i się nie odzywam od 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zrobiłaś niech spada jakby się chciał spotkać to by się spotkał koniec kropka jeśli nie chcą to wymyślają milion durnych powodów i sądzą, ze będziemy to łykać i wierzyć bez zastrzeżeń bał się... no jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby się chciała spotkać to by się spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może rzeczywiście się bał i niepotrzebnie go skresliłam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy Ty masz mózg?! Bez urazy, ale kobieto!!! 1,5 roku piszesz z facetem i noe spotkaliście sie??? Po co Ci to?? Szkoda zycia kobieto!!! Ja najpóźniej po miesiącu pisania spotykałam sie i tyle! Wóz albo przewóz!! W życiu nie marnowalabym zycia na pisaninę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale stało się już i nie wiem czy go skreślić :( może nie powinnam tak pochopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ni skreślaj go, postaw ultimatum! Spotkacie sie w przyszły weekend w jakimś neutralnym miejscu!!! I nie ma wymówek!!! Konkrety, albo won!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to wytłumaczyć, już nigdy nie popełnienia takiego błędu i nie będę tyle czasu pisać z facetem. Dobrze mi się rozmawiało z nim a czas tak płynął, luczyłam ze sam zaproponuje spotkanie. Parę razy proponował ale potem się wycofywał z tego, nie poruszał więcej tego tematu. Przykro mi że chciał spędzić ze mną tego 1,5 roku razem ze mną normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co to ciągle podnosisz? Mało opinii, że koleś to zwykły kretacz i ma cie gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może naprawdę się bał i może niesłusznie skreślić faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomimo wszystko miałam z nim dobrą relacje i interesował się mną i moim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań go tłumaczyć. Byłaś dla niego tylko osobą go gadki i zabijania nudy. Gdyby traktował Cię jako kogoś więcej już dawno by się spotkał. Koniec, kropka. Straszna z ciebie desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosił żebym się z nim spotkała i tłumaczył ze chce rozwijać te znajomość i nie chce jej kończyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhy, tak Cię szanuje i tak mu zależy że wcześniej też proponował spotkania a potem odwolywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi go skreślać bo z nikim tak dobrze mi się nigdy nie rozmawiało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty autorko jesteś słaba, a gadaj z nim dalej i dawaj się wykorzystywać ale nie zwracaj nam już głowy swoimi glupimi przemyśleniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to boli... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szkoda mi go skreślać bo z nikim tam dobrze mi się nigdy nie rozmawiało." x Oszukuj się dalej, wmawiasz sobie jakieś bzdury albo naprawdę z nikim poza nim nie gadasz. Nie wiesz o nim nic, tylko tyle ile on chce pokazać. Tak naprawdę go nie znasz, żyjesz swoim wyobrażeniem o nim. Dorosnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko z nim czułam taką więź i tego jestem pewna ze nikogo już takiego nie poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie oznacza to, że jesteś po prostu glupia. Wmawiaj sobie dalej takie bzdety a daleko w życiu nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim gdyby autorce zależało, to już dawno zaproponowałaby sama spotkanie. Chyba że to kolejna polska królewna z drewna, jakich na kafeterii pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przykre ze kobieta musi wymusza spotanie tak jak ja :( skłamałam bo na początku chciał się spotkać ale na imprezie i przyjechać razem z kolegą ale odmówiłam potem już nie proponował spotkania albo proponowa ale potem już tetatu nie poruszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z Ciebie jeczaca memła autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zwyczajna mameja,ktora nie moze sie pogodzic,ze facet toba sie zabawia. Jak liczysz na cos wiecej,to poznawaj ludzi w realu,a nie na portalach,gdzie najczesciej trafia sie na oszustow. Zmadrzej w koncu,bo bedziesz plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×