Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biegunka u 4 miesięcznego dziecka! Poradzcie coś...

Polecane posty

Gość gość

Syn ma 4mce i od 2dni Lipka jest inna niż zwykle. Robil raz na dwa dni, a teraz 5,6 dziennie. Są małe, ale luźne, lekko sluzowate, czasem żółte, czasem jakby zielonkawe. Plus, że te kupki są małe. Przepraszam za szczegółowy opis. O dziwo mały jest taki jak zawsze. Uśmiechnięty, zadowolony, zachowanie bez zmian i żadnej gorączki nie ma. Trwa to już cały piątek, całą sobotę i dziś nadal. Jutro idziemy do przychodni, ale może mogę coś podać? Czytałam o Dicoflor PROBIOTYK? Lub może Dicoflor elektrolity?? Karmię od początku tylko piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały czas podawaj mu pierś. Obserwuj czy temperatura nie rośnie i może lepiej zreygnuj ze spaceru, obserwuj też czy czasem nie płacze bez łez bo to może być oznaka odwodnienia. Jutro jak najszybciej do pediatry. Ja na twoim miejscu bym nie czekała tylko zadzwoniła w piatek lub sobote do swojej pediatry i już była po wizycie,dziecko jest maleńkie. Zadzwon nawet do apteki jesli nie masz gdzie i skonsultuj czy możesz podać probiotyk, moim zdaniem możesz ale ja lekarzem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy przez biegunkę na pogotowiu i skierowano nas na oddział z podejrzeniem rotawirusa, ale po badaniach okazało się, ze cos zjadłam, co nie podpasowalo dziecku. Miała wtedy 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe ZAWSZE dostaniesz odpowiedź... Na sor, na pogotowie, do lekarza i to już... Wg mnie przejdzie mu dziś, jutro. U nas było to samo i to dokładnie w tym samym wieku. Powiedziano mi wtedy, że powyżej 8kupek dziennie to biegunka u dziecka na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektrolity, probiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja autorce nie mowie ze ma gdziekolwiek jechac, napisalam tylko jak bylo w naszym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 5-miesięczna córeczka do dziś miała biegunkę. Robiła nawet do 12 kup na dobę. Z badań kupy wyszło, że to rotawirus. Mała nie miała gorączki, była pogodna, ładnie jadła. Biegunka trwała 9 dni. Podawaliśmy dicoflor 5 kropli i smecte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój na piersi robił takie kupki codziennie. Przy biegunce byłaby goraczka, osłabienie, czesto tez dziecku leci woda z pupusi, wtedy natychmiast do szpitala. Póki to tylko kupki, a je ładnie i zachowuje sie normalnie to ja bym poszła skonsultowac to w razie W jutro do pedriatry, który zbada brzuszek i oceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mozliwe ze zjadłas cos co mogło doprowadzic do luzniejszych stolców. Jak mój miał luzne stolce to połozna polecała jesc ryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z PUPUSI Ja prdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałam ten dicoflor, ale 10 kropli podałam! Jeszce bardziej się teraz martwię. Choć zachowanie bez zmian, rewelacja i radość itp. ale 6kupek dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też podaję 10 kropli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam o mojej 5 miesięcznej córeczce. Karmię niestety już mm, więc niemożliwe, żeby to było od mojego jedzenia. Z badania kupy wyszedł rotawirus. Mała radosna. Gorączki nie było ani jednego dnia. Jak widać nie zawsze musi być gorączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u takiego maluszka, to najlepiej spróbować zastosować orsalit, ale ten bezsmakowy. On ureguluje gospodarkę wodno-hormonalną i no i przy okazji nawodni malucha, więc nie bedziesz musiała się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecku leci woda z pupusi x PUPUSI x odpieluszkowe zapalenie mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ququlina
Active flora baby podaj i przepajaj, pilnuj, żeby się nie odwodniło. Probiotyk na takie sytuacje najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukułkaaa

Podawaj flostrum baby  ten probiotyk jest w kroplach, zawiera dwa szczepy bakterii,  przede wszystkim łagodzi objawy biegunki, skraca czas trwanie ale też reguluję pracę jelit. Oczywiście podawać więcej picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa

Ja bym obstawiala , ze cos zjadłaś  i dziecko teraz czysci. Jesli zachowuje sie normalnie, jest radosne to wszystko ok. Chyba ze moze zęby tak wczesnie? Czasem sie zdarza a przy zabkowaniu tez beda czesto kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calipsa

Dlatego ja nawet na wakacje zabrałam flostrum do apteczki, moje dzieciaki to oczywicie najchętniej po 5 razy ziennie by jadły lody, a wiadomo jak to bywa z takimi lodami szczególnie przy plazy, mozna się nieźle struć chociaż im ciężko przemówić do rozsądku, w tym roku tylko raz młodszego bolał brzuszek ale po probiotyku przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorowa

Ja zawsze do apteczki podróżnej pakuję flostrum bo lepiej być zabezpieczonym, szczególniej jak wyjeżdżamy gdzieś za granicę , bo przyznam szczerze, że kilka razy zdarzyły się problemy z brzuchami i biegunkami, także lepiej probiotyki spakować ze sobą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość pomidorowa napisał:

Ja zawsze do apteczki podróżnej pakuję flostrum bo lepiej być zabezpieczonym, szczególniej jak wyjeżdżamy gdzieś za granicę , bo przyznam szczerze, że kilka razy zdarzyły się problemy z brzuchami i biegunkami, także lepiej probiotyki spakować ze sobą.  

Tak słabo wam się sprzedaje, że musicie się na kafe reklamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×