Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Jedziemy na wycieczke

Polecane posty

Gość gość sk
A wracając do Bledusia i do życzeń, to - pomyślał ktoś o prezencie? No i właśnie, i zaś ja muszę I to szybko bo zaraz zapcha się strona a później mecz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stul pysk mam spotkanie w ministerstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
ja sie nie spóżniłem, to czas u mnie przyspieszył :P To co z te kawą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
If to Ty tak w tyg już.. Ja chyba też zaleje dziś pałe,sobota przecie,a nudno i smutno jakoś,wszyscy odeszli gdzieś oflecieli,odpłyneli... No to chlusss w ten.....!!? Gllll,o kurna nie w te jetke poszło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Dobry wieczór; długo mnie nie było tutaj i nie mogę Was odnaleźć - Paulinkę,Sk.,Kotkę,Blednego,Smofa. Mieliśmy jechać na wycieczkę,ale Paulinka wyrzuciła wszystkie moje persy i pojechaliście beze mnie. Nie ma kto mnie pocieszyć.Przed dwoma tygodniami spotkałam osobiście kierowcę ducha na autostradzie !!!!!W poniedziałek wypiszą mnie ze szpitala.Wtedy napiszę. Jeśli temat się uaktualni.Byłoby miło.Pozdrawiam Was Wszystkich. Tosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
P.S.Miało być :Sk.Sorry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni piszą gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tosiu :) Jesteśmy tu https://f.kafeteria.pl/temat/f19/gdzie-sa-pomaranczki-p_7341379/7 Jednak skład się pozmieniał. Kotki już bardzo dawno nie było, smofik też. Nie ma też sk -gdzies się zaszyła. Dziś napisała Paulinka ale ona też jest tu sporadycznie. Paulinka i sk bardzo często cię wspominały :) jak jeszcze były. Aha Coś ci się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Tak mi miło,że napisałeś.Mam nadzieję,że Paulinka napisze parę słów kiedyś.Bardzo je lubię i Ho Ho też. Trochę się stało.Moje poczucie patriotyzmu kazało mi jechać do ambasady głosować.W drodze powrotnej uderzył w moje auto samochód jadący na pełnym gazie pod prąd.Na szczęście nie czołowo,bo uciekałam w prawo kiedy go dostrzegłam.Znalazłam się w szpitalu bez przytomności i tu i ówdzie połamana.Żyję jednak i rokowania są dobre... po dość odpowiedniej rehabilitacji.Zawożą mnie na nią w poniedziałek Zaglądnę pod adres który mi podałeś.Może jutro.Dziękuję za wiadomość.Przyjemnegol wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Tosia zdrowiej, poczekamy z Paulą aż sie poskladasz. I wtedy pojedziemy z Blednym na wycieczkę, ok? No to jestesmy umówione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tośka pijemy kawę za twoje zdrowie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×