Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćbs

Znowu...

Polecane posty

Gość gośćbs

Czesc. W skrocie: w lutym sie wyprowadzilem bo przestalusmy z soba rozmawiac i zaczelismy ns siebie warczec. W czerwcu rozwod nastapil za porozumieniem stron. Mamy cudowna 2.5 letnia corke. Od dwoch -trzech tygodni poczułem ponownie chec sprobowania zycia z moja ex. Dzis z nia rozmawialem-poznala kogos. Sam początek znajomosci. Obydwoje mamy dylemat. Ona boi sie ze ponownie nie bedziemy sie dogadywać a ja ze psuje jej nowa znajomosc. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój bo do eks się nie wraca. Byłem w podobnej sytuacji.. Ja w ok 30stki ona przed, dziecko itd. Zmieniła towarzystwo i zaczęło się. Warczenie, czepianie się, nic jej nie pasowało. Czekałem na nią a ona sobie balowała z nowymi. Po tym co zobaczyłem straciłem nadzieje i obiecałem sobie że nigdy do niej nie wrócę choćby nie wiem co się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sprobowac uratowac rodzinie, w koncu jest jeszcze dzieciatko, ktore potrzebuje rodzicow i cieplego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzicow mimo ich rozstania mieć będzie tylko osobno jak co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbs
Wczoraj wzielismy Maluszka na 2h wspolnie zeby miala nas oboje. Usmiech nie schodzil jej z twarzy. Na koniec powiedzialem ze musze jechac do pracu i przyjade w cZwartek. ( wtorek i czwartek sa moim dniami, po 3 h). Moja corka jak to uslyszala to powiedziala: nie chce zeby tatus jechal do hotelu. Chcezeby spal ze mna w lozeczku. Bylo mi tak bardzo przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nie opieraj życia na wypowiedzianym pewnie niezdarnie zdaniu 2,5-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś bzdura - w którym sądzie w Polsce tak szybko orzekają rozwód? w styczniu się wyprowadziłeś, i od razu któreś papiery złożyło? tak na pierwszej sprawie kiedy jest małe dziecko nie orzekliby rozwodu. I po tak krótkiej separacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> sp...laj jopany pasztecie!!! Wyciulaj sie o sztachety niedoje/bana mendo!!! Autorze - dbaj o kontakt z córką. Zawsze. Przez następne 70 lat. To zaprocentuje. pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajedna32
Uważam że do ex się nie wraca. Ja kiedyś wróciłam to był błąd. Proszę sie zastanowić 100 razy a nawet 200. Macie cudowne dziecko. Buduj ie dobre relacje między sobą dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że pomysł powrotu do byłej to kiepski pomysł : w miedzy czasie ktoś ją porochał, ty też se porochałeś - będzie 100 tys powodów do wytykania i braku zaufania... A dobre relacje z byłą to fajna rzecz - tyle że nie realna. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'41 gościu, obrzydliwie po kimś pojechałeś a ten ktoś ma rację : nie jest możliwe w tak krótkim czasie rozwiązać sprawy w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> już ci powiedziano gdzie sie masz wyciulać, mendo!! Potrzebujesz dokładniejszych wskazówek?? Sp..laj z twoim mandziarskim brakiem wiedzy!!! Ino mig!!! Rozwód można dostać w miesiąc - szybciej niż ślub. I taniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu, ale antypoziom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbs
W legnicy. Na 1 rozprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbs
Pd zlozenia papierow miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbs
Dzis widzialem ich razem. Myslalem ze zwariuje z .... zazdrosci? Niemocy? Nie wiem. W d***e z tym. Nie bede skamlal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli, bo MUSI boleć. A Ty MUSISZ dać radę ten ból przetrzymać. Wkrótce ból zelżeje i przestanie boleć. Mówię ci to jak Facet FACETOWI. Trzym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbs
3mc po rozwodzie. Szybka dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie potrzebująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[22.09. 21'06] ty prostego tekstu nie rozumiesz ? najpierw uwaznie przeczytaj a potem pisz, nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu jest do rozumienia? Baba sie zaczyna gzić, tak szybko, jak to tylko możliwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lutego do teraz to sa trzy miesiące? I co ci do cudzego życia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie juz wczesniej miala jakiegos kochasia a teraz juz oficjalnie zaraz zajdzie w ciaze, beda razem 3 lata i rozwod i tak dak dalej szkoda dzieci jaka patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbs
Na szczęście wyleczylem sie z tego chorego układu. Mam wspaniałą córeczkę i chyba....nowa kobiete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za rok bedziesz miał kolejną cudowną córeczkę i bedziesz sie zastanawiał czy wrócić do tej "nowej"... Idąc tym trybem za trzy lata ogłosisz upadłość konsumencką i zamieszkasz pod dachem (ale bez ścian;) A alymenta nie wyrobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbs
He he, czyżby jedynym rozwiazaniem jest wstapienie do zakonu Kapucynów Bosych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,. Utnij sobie jaja i masz luz ;) Inaczej fiutek cie załatwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbs
Nigdy...;) nie odbiore sobie tej przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż myślenie kotasem jajec nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny debil z problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×