Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelllo

Za długa kopulacja

Polecane posty

Gość marcelllo

Z moją partnerką mamy udany sex, zawsze zakończony jej szczytowaniem. Ale ostatnio razem trochę zaszaleliśmy i było chyba z półtorej godziny samej kopulacji w różnych pozycjach. Partnerka stwierdziła na koniec, że nie może mieć orgazmu, bo była za długo p******a. Jak to jest drogie Panie, za długo to niedobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy robisz to bez przerwy ,czy robisz "przerwy na reklamy". Mnie np. wkurwiają odpoczynki lub częste zmiany pozycji bo muszę wszystko zaczynać od początku. Na końcu po prostu przechodzi mi ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
Przerobiliśmy ze 4 ulubione pozycje, było też w międzyczasie trochę oralnie, ale w jednej pozycji było pewnie co najmniej pół godziny, choć nie patrzę w trakcie na zegarek, to dokładnie nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę 4 razy po jednej pozycji niż raz i 4 pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kiedyś dziewczyna powiedziała, że za długo to robię i denerwuję ją jak tak monotonnie ją piłuję, czasem to było ponad godzinę. Ona po swoim orgazmie chce, żebym był już szybki. Teraz jak chce nadać mi tempo szepta mi do ucha jak by to robiła z innymi albo inne swoje dość świńskie marzenia i spuszczam się od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×