Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dalam wogole nie chcialam ale sytuacja mnie zmusila

Polecane posty

Gość gość

Byla duza redukcja etatow w firmie ja tez bylam na tej liscie, bardzo mnie to zdolowalo i tak myslalam, W tym momencie zawolal mnie szef do gabinetu, postawil mie pod sciana i powiedzial ze jak spedze najblizsza sobote i niedziele z nim w hotelu to jestem skreslona z tej listy, zatkalo mnie,a on dalej tak--albo nie. Nie mialam wyjscia powiedzialam tak.W sobote przed obiadem bylismy w tym hotelu i jeszcze przed obiadem juz bylam urzywana.Ledwo wszedl wemnie bo tak bylam zstresowana, obiad byl super,do tego kawa i lampka wina.Po obiedzie nie mialam spokoju, po kolacji tez to samo.W niedziele to chyba jakas tabletke zazyl bo to bylo nie mozliwe co ze mna wyrabial, pomijajac to ze musialam to takiego wspanialego sexu jeszcze nie przezylam, zebym dobrowolnie z nim pojechala to tylko pomazyc,Zwolniona nie zostalam ale czuje sie jak najgorsza szmata. kobiety prosze o slowo wsparcia.Jedno w tym dobre ze jestem jeszcze oficjalnie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzywana? Jako kto pracujesz w tej firmie, sprzątaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako copywriterka a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie słownik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 23,09 Mieszkam na Ukrainie Jak ty gosciu tak bedzisz mowil po ukraijsku jak ja po Polsku to ty kup sobie slownik i idz do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawdę walikoniku autorze nie masz innych zajęć niż wymyślanie niestworzonych historii na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszukali Cię, teraz to raczej szef błaga żeby ptavownik został :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważ, że osoba z 23:09 jest u siebie i nie wyjechała na emigrację zarobkową do sąsiedniego kraju i raczej nie po to by dawać tam doopy. Ty, gdybyś siedziała u siebie to szczerze wątpię, że uczyła naszego języka, droga ''copywriterko'' ;-) ps.. na Ukrainie, przymiotnik ''ukraińśki'' też piszecie dużą literą? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pps : 2/10 bo nawet śmieszne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez takie jak Ty później mają Ukrainki za dzìwkì

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie żałujesz skoro mówisz, że przeżyłas wspaniały seks? A na Ukrainie pewnie mąż i trójka dzieci została no ale tutaj jesteś przecież sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat Ukraiński znam bardzo dobrze, więc Ci nie wyszła riposta. Mam firmę w Polsce, która zatrudnia Ukrainki, ale nie takie jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×