Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaLady111

Co na prezent dla Kochanka....Pomożecie??

Polecane posty

Gość MałaLady111

Jak w temacie ;) Chciałabym coś kupić mojemu kochankowi,jakis drobiazg,cos co by mu mnie zawsze przypominało...na dzień chłopaka ;) Wiem że troche jest dziecinne to święto,i wiem że On nie jest ani tak naprawdę mój ani nie jest moim chłopakiem,ale pragnę mu cos dać-tak po prostu.Nie jesteśmy ze sobą bardzo długo dlatego nie wiem co to mogło by być,tak żeby się jego kobita nie zorientowała ale wiecie,żeby On wiedział że to odemnie i żeby zawsze pomyślał o mnie jak na to spojrzy :) Macie może dziewczyny jakies pomysły,doradzcie coś prosze Was !!! Ja np. myślałam o breloczku do kluczy i żeby wygrawerować jakiś napis.... tylko jaki??? nic sensownego mi nie przychodzi do głowy Jakieś ciekawe pomysły ??? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mu prezerwatywy, żebyś w swojej piczce nie miała wydzieliny z piczki jego żony. prezent praktyczny i higieniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pas cnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu na święta kupię szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochankowi na Dzień Chłopaka.... ciężko stwierdzić, może jakaś gra. Ja gdybym miała kochanka kupiłabym Mu prezent na Dzień Mężczyzny. Właściwie sobie bym kupiła fajną bieliznę, przewiązałabym się wstążką i kazała rozpakowac. W sumie sama bym sobie sprawiła prezent... Przyjemne i pożyteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie kup pas cnoty, żeby nie roochał się z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly, faceci lubią adrenalinę, na pewno mu się spodoba. A zamówienie voucheru zajmuje kilka minut, więc nawet nie trzeba wychodzić z domu i szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy powinnaś mu kupowac prezent, czy on to doceni, co on tak naprawdę myśli i czuje do ciebie, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×