Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość gość
o la la "Sowa i Przyjaciele" to restauracja i ... zwykły burdel. No ale właściciel oczywiście nic nie wiedział co pod jego dachem sie dzieje :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też dobre. Milioner prosi kelnera w knajpie o kontakt do Tuska ?! A czemu nie "babcię klozetową" na Centralnym?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś A co widzisz? Jakie reakcje i na co? x Może widzi jak mowi Smerf Ważniak kryształowego Mateuszka Krzywoustego - kryształ bez skazy ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schetyna o taśmie PMM: To zdemaskowanie gotowego na korupcyjne propozycje hipokryty, który raz jest z Tuskiem, a raz z Kaczyńskim. Czas na dymisję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzub uuup
cosik mi się wydaje, że po wyborach MM zostanie oddelegowany do innych "ważnych zadań" :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Bruno Shatyn dziś A co widzisz? Jakie reakcje i na co? X X X X Musialabym bardzo duzo napisac. A to nie jest dobre miejsce do bardziej wylewnych wypowiedzi. Zmienmy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto na  temat
Kaczelnik zabrał głos w tej śmierdzącej dla PiS sprawie tzn." taśm prawdy" i nieźle wybrnął z niekomfortowej sytuacji ps Z taka zagmatwana przeszłościa scheda dla MM po JK się oddala coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieńmy... Myślałem, że sie dowiem o czymś o czym nie wiem. W moim towarzystwie prawie nie ma osób popierajacych pis i zdecydowane są antypis. Na palcach jednej ręki mozna policzyć tych którzy są za pisem i mających nadzieję czy przekonanie, że wygra pis w każdych wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rydzykowa
Wszystkich "Obateli" trzeba oddelegować do ważnych zadań:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Ale ja nie popieram PISu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUzanna Amelia  æ
PO zreszta tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłuchanie Jacka Rostowskiego przed komisją śledczą ds. wyłudzeń VAT przełożone. Wstępny termin ustalono na 12 października. Posłowie Platformy Obywatelskiej twierdzą, że PiS wystraszył się konfrontacji. x Odnoszę wrażenie, że PiS i Pan przewodniczący Horała wystraszyli się konfrontacji. My nie byliśmy bezczynni w uszczelnianiu VAT. Dzisiejsze efekty, w dalszym ciągu jeszcze skromne jeśli chodzi o uszczelnianie systemu podatkowego, w dużej mierze wynikają z działań, które my podjęliśmy. Teraz jest szukanie argumentów poniżej pasa, mogę tu jako przykład podać ujawnienie i zmanipulowanie notatki z 2015 roku, którą ujawnił Super Express - mówi Next.Gazeta.pl Janusz Cichoń, były wiceminister finansów, poseł PO. x Więcej: http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24006094,pis-przesuwa-przesluchanie-rostowskiego-ws-vat-wystraszyli.html#s=BoxOpCzol8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Ani tych ani tych. Po prostu mysle , ze w sytuacji jaka jest teraz wygra PIS. To nie oznacza , ze jestem jego zwolenniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Ani tych ani tych. Po prostu mysle , ze w sytuacji jaka jest teraz wygra PIS. To nie oznacza , ze jestem jego zwolenniczka. x x A więc kogo popierasz? A sytuacja raczej na to nie wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Nikogo nie popieram. I na nikogo nie bede glosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn. Pamiętasz Areckiego? Coś myślę żebyś miał oczy otwarte dookoła głowy. Z tego co na ile go znam to facet niepopuści. Trochę poczytałem na forach na jego temat. Coś chodziło o jego żonę. Prawda? Ktoś wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arecki to zwykłą, mało inteligentna gnida i tyle. Na temat jego żony nic nie wiem ale kiedyś czytałem, że jakobym ja obrażał... Czy coś w tym rodzaju. Oczywista bzdura bo wyraźnie widać, ze nikogo nie obrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Nikogo nie popieram. I na nikogo nie bede glosowac. x x No to szkoda bo dzięki takim ludziom jak Ty wygrał pis w poprzednich wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Mysle , ze PIS w poprzednich wyborach wygral przede wszystkim dzieki temu , ze PO calkowicie dalo plame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn. Pamiętasz Areckiego? Coś myślę żebyś miał oczy otwarte dookoła głowy. Z tego co na ile go znam to facet niepopuści. Trochę poczytałem na forach na jego temat. Coś chodziło o jego żonę. Prawda? Ktoś wie coś na ten temat? x x I domyślam się o co Ci chodzi... ;) Tez mam podejrzenia ale póki co niech sobie będzie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Mysle , ze PIS w poprzednich wyborach wygral przede wszystkim dzieki temu , ze PO calkowicie dalo plame. x x Też... Ale nie tylko. Wrogiem PO była mała frekwencja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Shatyn tylko przypadkiem zobaczyłem twojego nika i przypadkiem do ciebie piszę że jakiś Arecki na innych forach był aktywny na twój temat. Pisał coś o żonie. Sporo osób się udzielało na ten temat i sporo ludzi pisało że on niepopuści. Widać ktoś go zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Mysle , ze wrogiem PO w wyborach byla przede wszystkim ich dzialalnosc za czasow posiadania wladzy. To wlasnie ta dzialalnosc tak zrazila ludzi , ze nie poszli na wybory. Ida nastepne. Ty twierdzisz , ze PIS przegra. OK. Ja obstawiam , ze nie To juz nie tak duzo czasu. Zobaczymy kogo zdanie sie potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS i tylko PiS,bo tylko oni są w stanie wygrać z tą zgrają skorumpowanej kliki, co swymi mackami oplotła kraj pod szyldem PO i ich kumpli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej wkurza mnie ciągła krytyka jakichkolwiek działań obecnego rządu i prezydenta forsowana przez PO np. schetyna, budka , kopacz itp. Ci ludzie nie są skłonni do konstruktywnej współpracy dla dobra kraju. Ciągle są na nie , nie bo nie. To jest żałosne. wyniki sondażowe to potwierdzają niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"500 zl, to chore" No tak, lepiej jak kasa dalej płynie szerokim strumieniem do złodziei wyłudzających VAT, skorumpowanych urzędników, czy wielkich zagranicznych koncernów i banków niepłacących, wskutek przeróżnych kruczków prawnych i optymalizacji podatkowych, prawie żadnych podatków i transferujących grube miliardy za granicę... Straty dla budżetu z samych z przekrętów na podatku VAT szacuje się na 50mld zł roczne!!! To liberałom nie przeszkadza, ale 25mld na program 500+ z pewnością rozwali finanse państwa... Gdy Platforma Oszustów jedną decyzją zagrabiła 150mld zł oszczędności emerytalnych obywateli z OFE (równowartość 6 lat programu 500+) to też wielkiego lamentu liberałów nie było. Teraz natomiast odbija im szajba całkowicie, bo PiS zamiast wyłącznie zabierać, chce po raz pierwszy od 25 lat coś ludziom dać i to się im we łbach nie mieści! Dla wyznawców religii liberalizmu to niemal świętokradztwo... podejrzewam , ze te argumenty i tak nie trafia do "myslacych inaczej". Tutaj dyskusja polega na tym, ze "sasiadka dostanie a mnie szlag trafia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ja Shatyn tylko przypadkiem zobaczyłem twojego nika i przypadkiem do ciebie piszę że jakiś Arecki na innych forach był aktywny na twój temat. Pisał coś o żonie. Sporo osób się udzielało na ten temat i sporo ludzi pisało że on niepopuści. Widać ktoś go zna. x x Podobno miał mieć podać do sądu czy do prokuratury? Ale to było dawno temu. To wg mnie zwykły obszczymurek i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Mysle , ze wrogiem PO w wyborach byla przede wszystkim ich dzialalnosc za czasow posiadania wladzy. To wlasnie ta dzialalnosc tak zrazila ludzi , ze nie poszli na wybory. Ida nastepne. Ty twierdzisz , ze PIS przegra. OK. Ja obstawiam , ze nie To juz nie tak duzo czasu. Zobaczymy kogo zdanie sie potwierdzi. x x Nie. JA tak nie twierdze tylko wnioskuje... Ale co ludziom nie podobało sie za rządów PO? Może jakiś konkret podasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Najbardziej wkurza mnie ciągła krytyka jakichkolwiek działań obecnego rządu i prezydenta forsowana przez PO np. schetyna, budka , kopacz itp. Ci ludzie nie są skłonni do konstruktywnej współpracy dla dobra kraju. Ciągle są na nie , nie bo nie. To jest żałosne. wyniki sondażowe to potwierdzają niestety. x x Krytyka jest w 95% słuszna. I nie polega na tym, że nie bo nie. Zawsze jest uargumentowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×