Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia  æ
Nie wiem co sie ludziom nie podobalo za rzadow PO. Musialo sie im nie podobac skoro na wyborach byla mala frekwencja i do tego PIS wygral. Mala frekwencja jest wtedy kiedy ludzie przestaja wierzyc w sensownosc swojego dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Nie wiem co sie ludziom nie podobalo za rzadow PO. Musialo sie im nie podobac skoro na wyborach byla mala frekwencja i do tego PIS wygral. Mala frekwencja jest wtedy kiedy ludzie przestaja wierzyc w sensownosc swojego dzialania. x x Ulegli propagandzie, prymitywnej propagandzie pisu. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki? Coś słyszałem na forach. Chyba facet coś ma zawzięcia w sobie. Byli tacy to proponowali trzymać się od niego z daleka. Ktoś się na nim przejechał. To gość z kurpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
W swiecie bialego czlowieka wykladnikiem dzialania jest jego skutecznosc , czy moze - bardziej ogolnie - efekt. Jesli to propaganda PIS przyniosla im wygrana to ta propaganda byla skuteczna. Jakie znaczenie w tynm wypadku ma to czy byla prymitywna ? I tak spelnila swoja funkcje i nic juz tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Arecki? Coś słyszałem na forach. Chyba facet coś ma zawzięcia w sobie. Byli tacy to proponowali trzymać się od niego z daleka. Ktoś się na nim przejechał. To gość z kurpi. x x Mnie tam on wisi i powiewa... Takach zakapiorów netowych nie boję się... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś W swiecie bialego czlowieka wykladnikiem dzialania jest jego skutecznosc , czy moze - bardziej ogolnie - efekt. Jesli to propaganda PIS przyniosla im wygrana to ta propaganda byla skuteczna. Jakie znaczenie w tynm wypadku ma to czy byla prymitywna ? I tak spelnila swoja funkcje i nic juz tego nie zmieni. x x A to czy odniosła skutek zobaczysz za dwa lata. Bo nie wszystkie efekty opowiadania bzdur głupiemu ludowi, sprawdza się od razu. Popatrz na historie, chociażby tą od 1933 do 1945... Zobaczysz ile kosztowało świat opowiadanie bzdur i wiara w te bzdury ludu omamionego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Wszystko przed nami. Duzo sie jeszcze moze wydarzyc. Ty - rozumiem - idziesz na wybory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że idę i to na każde. Moja mama mimo, ze ledwo chodziła to jednak w każdych wyborach brała udział. Niestety ostatnie wybory były i dla niej ostatnie. A mój tata mimo wielu lat też się na nie wybiera. To obowiazek każdego obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Rozumiem. Rodzinna tradycja z pokolenia na pokolenie. Z tego jak piszesz zakladam , ze jestes bardzo dumny ze swoich rodzicow. Poszedles w swoim zyciu w ich slady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Rozumiem. Rodzinna tradycja z pokolenia na pokolenie. Z tego jak piszesz zakladam , ze jestes bardzo dumny ze swoich rodzicow. Poszedles w swoim zyciu w ich slady ? x x Zawodowo nie. Oni siedzieli za komuny a ja w zasadzie nie siedziałem bo te kilka zatrzymań i rewizji to mały pikuś... Ale jednak dobrze mnie wychowali. Za to i za ich wielką miłość do mnie jestem im bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO i PSL = afery, kłamstwa, przekręty,korupcja,łapówkarstwo, brak sprawiedliwości (sędziowie na telefon), p. Rzepliński startował z list PO do Sejmu, komornicy są wyżej niż sędziowie, OFE, podwyżki wszystkiego,sprowadzanie tzw. "uchodźców" (kobiety i nastolatki gwałcone w Niemczech i innych krajach EUROPY), dołącza do nich NOWOCZESNA, czyli PO bis z założycielami: Leszkiem Balcerowiczem (likwidacja polskich zakładów pracy w latach 90), Andrzejem Olechowskim (współzałożyciel PO), Ryszardem Petru (doradca p. Tuska) - wichrzyciele, sprzedawczyki i judasze - tak, jak w knajpie SOWA@PRZYJACIELE - ZMIANY SĄ POTRZEBNE, pomimo sprzeciwu PO, PSL, Nowoczesne, UE, p. Tuska i Niemców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Brzmisz troche jak jedynak. Co najbardziej cenisz z tego co Ci przekazali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś PO i PSL = afery, kłamstwa, przekręty,korupcja,łapówkarstwo, brak sprawiedliwości (sędziowie na telefon) x x No to spytam się o tych "na telefon". Potrafisz posłużyć się konkretami i napisac o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Brzmisz troche jak jedynak. Co najbardziej cenisz z tego co Ci przekazali ? x x Nie jestem jedynakiem. Mój brat jest aktorem i biznesmenem po przeciwnej stronie Polski. Co cenię? Wszystko. A najbardziej chyba uczciwość, prawość i patriotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Z ktorym z rodzicow miales lepszy kontakt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Jaka byla ? Jak bys ja okreslil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Moje pytania nie sa grozne. I na pewno nie ma tu czego wybaczac. Jak uznasz , ze za bardzo wchodze na Twoje podworko to zawsze mozesz powiedziec "stop". Oczywiscie , ze nie masz pisac tego czego nie chcesz puszczac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postkomuna i okrągłostołowe "elity" nadal chcą rządzić Polakami, mimo przegranych wyborów. Wilk przebrał się w owczą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:21 To kaczorowcy chcą ukraść Polskę. Niech sobie ukradną Księżyc ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rydzykowa
Zuzanna Amelia. Jak to nie pójdziesz głosować:-0Właśnie dzięki takiemu nastawieniu, żądzą nami propaganda i ciemnogród:-P Twój głos może być kluczowy. Idź oddaj głos choćby na samego diabła, oby nie na obecną partię " złą zmianę" bo inaczej do końca nas rozdziobią kruki i wrony:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef MSWiA zapomniał tylko chociażby o skandalu związanym z jego byłym kolegą z partii – posłem Stanisławem Piętą. Przypomniała mu o tym Izabela Pek, z którą romans miał wspomniany polityk. Trzeba przyznać, że zrobiła to bardzo dobitnie. x "Wpychał członka w przerwach prac Sejmu" "Człowieku, dajże spokój. Piętę, który pod pretekstem pracy dla rządu, z art. 199 par. 1 kk, a więc 'nadużycia stosunku zależności' zaciągnął mnie do łóżka i wpychał mi swojego członka w przerwach prac Sejmu w hotelu, nie miał zahamowań przed partyjniackim nepotyzmem, trzymacie, a teraz będziecie na przykładzie prostaka z PO się wybielać, że u was seksistowskie zachowania są nie do pomyślenia, bo prezes wywala na zbity pysk? Joachimie Brudziński z lekceważenia zasad moralnych uczyniliście swój program. Mam polecieć nazwiskami?" – napisała na Twitterze Izabela Pek. x Całość: https://is.gd/vjHPKL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minister spraw zagranicznych zupełnie oderwał się od rzeczywistości, kiedy podczas debaty “Polska w świecie kryzysów”, zorganizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego, zaczął snuć teorię, że opisywany w mediach konflikt Warszawy z Brukselą to w zasadzie odwracanie kota ogonem. Zdaniem Jacka Czaputowicza to Polska podnosi poziom Unii Europejskiej na świecie. Jakby tego było mało, mogliśmy się dowiedzieć, że to nad Wisłą znajduje się, jak można zrozumieć najsilniejsza gospodarka Europy, której reszta krajów po prostu się boi. Ciężko nie było odnieść wrażenia, że Bruksela powinna polskiemu rządowi za nasz wkład po prostu dziękować. x “Przyczyniamy się do rozwoju UE. Rozwijamy się z prędkością 5 proc (PKB); najwięcej w UE (…) Podnosimy poziom Unii w świecie, a przeciwko nam są te nieefektywne gospodarki, które się nie rozwijają. Zamiast reformować swoje społeczeństwa, to się wprowadza protekcjonizm, czym się ciągnie w dół cały projekt europejski”. x “My jesteśmy tym głównym państwem, które teraz ciągnie całą Unię do góry” . x Ułańska fantazja jednak na tych słowach się nie skończyła. Minister ocenił również, że “Polska jest liderem w UE, jeżeli chodzi o przestrzeganie prawa”, co padło w kontekście kryzysu z TSUE. x Całość: https://is.gd/jnMFGt x x :D:D:D Facet całkiem odleciał...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załatwiacz”. Zandberg nie dał się uciszyć w TVP. Powiedział, co jest na taśmach Morawieckiego x "Jakim cudem Kaczyński wiedząc, że facet, którego ma robić premierem, ubija deale z kolegami Tuska i mówi, że będzie tworzyć fikcyjne miejsca pracy? W jaki sposób człowieka, który jest takim załatwiaczem, nominuje się na premiera?" - pytał w TVP Info Adrian Zandberg. I mimo rozpaczliwych prób Michała Rachonia, nie dał sobie przerwać. x x Warto przeczytać cały wywiad : https://oko.press/zandberg-nie-dal-sie-uciszyc-w-tvp-powiedzial-co-jest-na-tasmach-morawieckiego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Postkomuna i okrągłostołowe "elity" nadal chcą rządzić Polakami, mimo przegranych wyborów. Wilk przebrał się w owczą skórę. x co do postkomuny to najwięcej jest ich w PiSie, a co niektorzy są nawet twarzą tzw. 'reformy sadownictwa' tow. Piotrowicz i wice ministrem sprawiedliwości w rządzie oczywiście PiS - jak Kryże zapewniam ciebie , że to nie wszyscy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Postkomuna i okrągłostołowe "elity" nadal chcą rządzić Polakami x okrągłostołowe "elity" Koziołku Matołku to też bracia Kaczyńscy :-D nie pisz takie bzdury za te grosze bo się tylko ośmieszasz i ośmieszasz swojego prezesa. tak się zakręciłeś Koziołku Matołku w lizaniu, że poczułeś smak kału :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×