Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość prosto na  temat
Zuzanna Amelia æ dziś gość dziś Na pewno wiele ososb czeka na ten film x Wybierasz się na ten film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Moze ma co innego do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
prosto na temat dziś Obejrze jak bedzie dostepny w necie. Takie filmy juz byly. Tyle , ze nie z Polski. Sa w necie filmy o klerze w Kanadzie i w Irlandii. Przynajmniej z tego co ja widzialam. Mozliwe , ze sa tez z innych krajow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto na  temat
Zuzanna Amelia æ dziś Moze ma co innego do roboty. x Morze jest duże szerokie i głębokie :p Raczej kondycja nawala, ale może nie mam racji ? Oby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
A jaka to znowu kondycja potrzebna jest do siedzenia przed kompem i pukania palcami w klawiature ? Stawaiam , ze ma cos innego do roboty. Jak sie zjawi to sie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto na  temat
Zuzanna Amelia æ dziś x W necie to nie to samo co w kinie. Wolę w kinie i na pewno pójdę 28. Jak pisowcy sa przeciw to znaczy, że warto zobaczyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia æ dziś x Róznie podróznie to bywa :P;) Uciekam, do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Nie ma to jak dobra reklama. Idz , napisz potem jaki to film i czy rzeczywiscie warto go bylo ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Milego. To ja poszukam tych filmow o klerze w Irlandii i moze znajde ten z Kanady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna Gronkiewicz @hannagw Panie Kaczyński to PiS oddał handlarzom kamienicę Jolanty (nie Zofii) Brzeskiej, aresztowany Jakub R. to przyjaciel Pana kolegów (Kamińskiego i Wąsika) i to L. Kaczyński osobiście podpisał 22 decyzje (14 budynków z lokatorami). #mówprawę 17:26 - 22 wrz 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frankowicze już dawno stracili jakąkolwiek nadzieję na realizację wyborczych zapowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy. Na wszelki wypadek przypomniał im jednak o tym poseł PiS Jacek Sasin. x - Nie możemy tego zrobić w ten sposób. Ta obietnica w takiej wersji, jak została złożona, nie zostanie wypełniona - mówił w piątek w RMF FM o przewalutowaniu tzw. kredytów frankowych po kursie z dnia ich udzielenia poseł PiS Jacek Sasin, do stycznia br. przewodniczący sejmowej komisji "frankowej". x x Czyli pan doktor prawa kłamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FTSE Russell, Firma tworząca indeksy giełdowe, które śledzą m.in. światowe fundusze inwestycyjne, zdecydowała o przesunięciu Polski z grona krajów rozwijających się (emerging markets) do grupy 25 krajów rozwiniętych (developed markets). Nasz kraj jest pierwszym od niemal dekady, który awansował do tego segmentu. Jest to też pierwszy przypadek zakwalifikowania do tego grona kraju z Europy Środkowo-Wschodniej. x x Czyli ten kraj w ruinie czy jednak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś gość dziś Ciekawe co sie dzieje z Shatynem bo coś tutaj nie zagląda ostatnio X X X X Ostatni wpis jest tutaj. Bruno Shatyn 2018.09.21 To nie tak dawno temu. Na pewno zjawi sie jak bedzie mial czas i chec. x x Jak widzę tęsknicie za mna. Mam troche roboty i trochę wyjazdów a więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do protestującej kobiety przed gdańską konwencją PiS podszedł Andrzej Gwiazda i zapytał "Ile bierzesz za numer?". - Byłam zszokowana, chciał ze mnie zrobić kogoś, kogo można wynająć za pieniądze, a ja stałam tam konstytucją i krzyczałam "konstytucja" - mówi Sława, działaczka KOD-u z Gdańska. x x Ot i "kultura" wylazła...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
– Byłam tak zszokowana, że na początku wydawało mi się, że się przesłyszałam. Później zobaczyłam to jednak na nagraniu, które obejrzałam w domu. Ja tylko stałam tam z wydrukowaną konstytucją i krzyczałam „konstytucja”, a on chciał mnie porównać do prostytutki, która za pieniądze zrobi wszystko – mówi Sława, działaczka KOD-u. – Może chciał nas sprowokować, nie wiem. Wcześniej jego żona pukała się w czoło, a on pokazywał nam gest Kozakiewicza – dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmik z protestu rozpowszechniany jest w mediach społecznościowych. W pewnym momencie działaczy KOD-u chcieli wylegitymować policjanci. x – Powiedzieli, że ważne osobistości z sali kazały nas uciszyć. Odbieram to jako formę zastraszania – ocenia Sława. – Niestety nie spotkaliśmy prezesa PiS ani premiera, bo oni zamiast skorzystać z głównego wejścia przemknęli bocznym korytarzem. x Całość: https://is.gd/AfUF7z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
O prosze. Zguba sie znalazla. Zagladaj moze czesciej bo Twoje fanki oczy wyplakuja a ekrany laptopow zaparuja od westchnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś O prosze. Zguba sie znalazla. Zagladaj moze czesciej bo Twoje fanki oczy wyplakuja a ekrany laptopow zaparuja od westchnien. x x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bardzo trzeba gardzić państwem, narodem, społeczeństwem i ludźmi dokoła, by jedną ręką wciskać populistyczno-nienawistny kit, a drugą rozwalać budowane przez pokolenia państwo i pogardliwie korumpować publicznymi pieniędzmi kolejne grupy społeczne? x „Ojkofobia, czyli niechęć do własnego narodu, to jedna z chorób, która dotknęła część sędziów”. Ojkofobia! Zapamiętajcie to słówko, którym Jarosław Kaczyński tłumaczy niszczenie polskich sądów. Bo pisowskie echo będzie je mieliło bez końca. Jak prezes tak walnie, to jego żuczki roznoszą to potem po Polsce i okolicy. x Całość: https://is.gd/8DWV2X x x Warto przeczytac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Jak mozna obejrzec film jesli opcja pojscia do kina odpada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem w necie... x "Premiera filmu "Kler" już 28 września. Z pewnością wielu internautów zadaje sobie pytanie, czy film jest już dostępny w internecie? Czy "Kler" można już obejrzeć na takich stronach, jak CDA i Zalukaj? Informujemy, że na razie jedynym, legalnym sposobem na obejrzenie filmu "Kler" jest pójście do kina. Korzystając ze stron internetowych robimy to na własną odpowiedzialność. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i... x "Czy "Kler" znaleźć już można w internecie? Na razie nie pojawił się na żadnym streamingowym seriwsie. Nie ma także inforacji czy i kiedy będzie na jakiejś z platform internetowych, takich jak Showmax, Netflix czy HBO. Wiele filmów reżysera pojawiło się w internecie, w legalnych, płatnych serwisach. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce zobaczyć będzie można także "Kler". "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Wczesniej czy pozniej bedzie dostepny to sie obejrzy. Ogladales "Szkole dla Lobuzow" ? Tez o klerze. Tyle , ze w Irlandii. W sumie dosc ponury film ale realny , bez szminki , dobrze zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli pan doktor prawa kłamał? x dziwi ciebie to, to nie pierwsze i nie ostatnie klamstwo Dudusia. pis i klamstwo to to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ten kraj w ruinie czy jednak nie? x czar mary PiS i Polska w ruinie podniosła sie z ruin :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia æ dziś Jak mozna obejrzec film jesli opcja pojscia do kina odpada ? x o jak to odpada? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×