Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomoc dla uczuciowego faceta

Polecane posty

Gość gość

Witam, Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie. Jestem w związku z fantastyczną kobietą od wielu lat. Kocham ją, nie chcę jej krzywdzić - wydaję mi się, że to właśnie z nią chcę się zestarzeć i spędzić resztę swojego życia. Lecz ponad rok temu poznałem inną kobietę. Od tego momentu nie mogę o niej zapomnieć. Nie zdradziłem i nie chcę zdradzić swojej partnerki. Lecz tamtej wyrzucić z pamięci i serca nie mogę. Czy jest możliwe żeby kochać dwie kobiety? Czy jest to tylko fascynacja i pożądanie? Nie mogę tego pojąć i bardzo mnie to gryzie. Chcę jej wysłać kwiaty i list: żeby wiedziała, że o niej pamiętam, ale nie możemy być razem. Napiszę, że mam partnerkę, którą kocham, ale chciałbym żeby wiedziała, że gdzieś tam na dnie serca jest także ona. Wystarczy mi, że się uśmiechnie jak ten liścik przeczyta i spojrzy na kwiaty. Być może pomyśli sobie o mnie czasami w przyszłości. To wszystko na co realnie mogę liczyć. W celu wyjaśnienia: nic między nami nie zaszło, była tylko chemia. Los rozdzielił nasze drogi niespodziewanie i gwałtownie. Nie wiem w sumie po co to napisałem, ale chciałem zrzucić to z wątroby i usłyszeć opinie kogoś, kto ma większe doświadczenie w dziwnej podróży jaką jest życie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za brak akapitów - nie wiem czemu zostały usunięte po publikacji posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę sensie takich akcji. Zajmij się swoją kobieta i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ten list i kwiaty? Wcale bym się nie ucieszyła. Daj jej spokój i zajmij się swoim życiem i tą którą wybrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, zajmij się swoją kobietą. Lepiej nic Jej nie wysyłaj. Zostaw jak jest i swojej kobiecie wysyłaj kwiaty i liściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jednak spróbuj z Tamtą? Taka niejasna sprawa nigdy nie da Ci spokoju. Może nic by z tego nie wyszło, ale jak nie spróbujesz zawsze będziesz o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jesteś głupi :P FAKTY !! K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiaty zostaw dla swojej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilowe zauroczenie Tobą kieruje. Gdyby mi facet, który jest z kims w związku i to szczęśliwym przysłał list i kwiaty to nie zrobiłoby to dobrego wrażenia. Równie dobrze zamiast listu mógłby przysłać liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo on by chciał mieć dwie. Jak każdy samiec. Jedna w domu od służby i druga od peta kiełbasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecna to nie "ta" Niszczysz sobie życie myślac " co by było gdyby". Nie macie dzieci, to nie ta, nie tamta, to inna. Spróbuj. Była chemia to może coś będzie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz i nie oglądaj się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zostań ze swoją kobietą. Zauroczyłeś się teraz, a ta kobieta, z którą jesteś, z tego co piszesz to nie zasłużyła sobie na to, by zwyczajnie Ją olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×