Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adrian c

Bede szczery, szukam laski do roohania, a jak z tego wyjdzie związek to też

Polecane posty

Gość adrian c

by było fajnie, nie patrze na wygląd, tylko na charakter, możemy się najpierw poznać przez rozmowe w necie, czas nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego celu czas nie jest wymagany, możesz od razu to robić jak.jest chętna, najlepiej powiedz, że jesteś znany.i.bogaty, ustawi się do.ciebie kolejkami, wybierzesz tę, która będzie najlepsza w te.klocki, seks to najważniejsza podstawa zwiazku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz cie nawet nie stać zeby za roohanie płacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co placic jak mozna znalezc chetna w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to amatorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałem kiedyś piękną dziewczynę, która lubiła grzeszyć z chłopakami. Miała 19 lat. Piękna buzia i zgrabne ciało. Był jeden warunek. Chłopak musiał się jej podobać. Byłem szczęściarzem. Zaakceptowała mnie od razu. Już na pierwszej randce pozwoliła sobie zdjąć stanik.Uwielbiałem takie dziewczyny. Miałem wtedy lat 20+.Piękne to były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie znajdziesz bo na 1 dziewczyne przypada 100 napalnych typow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bije od ciebie samcem beta na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian c
gość dziś to juz cie nawet nie stać zeby za roohanie płacic > tylko tępaki i debile z kiepską sammooceną płacą za coś tak prostego jak seks z panną w którą pakuje setki innych, mam swoje zasady NIE ROBIE takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez kitu juz lepiej w skarpete wlozyc. W takiej uzywanej to wiecej sokow z roznych penisow niz z kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.59 Beta, ale nie dostał kosza. Znam alfa, którzy wciąż są odrzucani i nie mogą znaleźć partnerki. Do kitu z tą klasyfikacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nie jest takie proste. Pewnie większy wpływ na znajdywanie partnerek ma to czy jesteś społeczny, łatwo nawiązujesz kontakty i w jakim środowisku się obracasz. Póki byłem w technikum z samymi kolesiami tak dlugo zostawałem prawiczkiem, dopiero na studiach się działo gdzie poznałem dziewczyny z innego kierunku (kosmetologii) i poszerzyłem swoj krag znajomych o samice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×