Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od 14 lat nie spotykam się z dziewczynami

Polecane posty

Gość gość

A mam 34 lata. Miałem dziewczynę w wieku 20 lat (krótko bo przez jakieś 3 miesiące). Bardzo źle mnie potraktowała i rzuciła. Źle to zaniosłem i zamknąłem się na kobiety. Tak więc w zasadzie całe życie jestem sam. Nadal jestem prawiczkiem, ale to nie problem. Czuję się bardzo samotny i znowu dopadł mnie smutek. Chciałem się tylko pożalić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*zniosłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety dalej będą wyzywać facetów od koorfiarzy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda. Zmarnowałeś 14 lat młodości. Gdy miałem 19 lat dostałem kosza. Zostałem odrzucony przez dziewczynę, w której się kochałem. W przeciwieństwie do ciebie szybko się pozbierałem. Zacząłem zwracać uwagę na inne dziewczyny, których pełno było w około, na które wcześniej, przez wiele miesięcy nie zwracałem uwagi gdyż z powodu tamtej, miałem klapki na oczach. Używałem młodości. Całowałem się z dziewczynami. Z niektórymi było coś więcej. Nadrabiałem stracony czas. Dzięki temu mam teraz co wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie kobiety tylko spocone stare kafeterianki wyzywają facetów od kurfiarzy bo facet ośmielił sie wybrać inną :D ostatnio zauwazyłem że baby są strasznie zawistne i manipulują faktami gdy w gre wchodzi facet który im sie podoba :P diabły wcielone xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarnowane 14 lat i zapewne reszta życia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można tak żyć? Masakra... Co za ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Zmarnowane bo inaczej uzeralbys sie z bachorami i uchlewal ryja z cwelami. Nic innego bys nie robil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż miał tą dziewczynę, 3 miesiące, ale była. Ja nawet chłopaka nie miałam przez 1 dzień ! :D I tak tym sposobem 30 lat mi stuknęło i wiem, że już jest pozamiatane, mężczyźni wolą Panie DO 30 a więc już się nie kwalifikuję. Zostały mi 3 opcje: przeżyć jakoś to życie samotnie jako zgorzkniała baba i modlić się na śmierć, popełnić samobójstwo bądź poszukać sobie lesbijki (przynajmniej nie są takie wymagające i ważniejsze są uczucia a nie jej dupa czy cycki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:12 Bez przesady. Co to za przechodzenie że skrajności w skrajność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tez zostalem zraniony przez kobiete i tez nie.bylem juz ponad 5 latbw zadnej relacji z zadna. Moja byla zostawila mnie dla innego i zabronila spotykac sie z dzieckiem, ktore jak sie potem sadownie okazalo nawet nie jest moje. Mimo wszystko czuje sie ojcem bo 5 lat wychowywalem to dziecko i kochalem je jak swoje . Moglbym nawet placic alimenty bylebym mogl sie z nia widywac. Z Olenka "moja" corka. Teraz wole byc juz do konca sam. Nie chce byc znowu zraniony przez kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestan sie nad soba uzalac i zwalac wine na mezczyzn za swoje decyzje przez ktore.zmarnowalas sobie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne rzeczy można tu przeczytać. A babsztyle, które wrzucają wszystkich facetów do wora z napisem "kürfiarze&rüchacze" zasługują na złapanie za kudły i strącenie ze schodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sam nie jesteś lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×