Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

maz mnie szandazuje po 15 latach z nim bycia

Polecane posty

Gość gość

Chce zebym sie zgodzila na trojkat 2M+ ja ale bez niego on bedzie sie tylko przygladal, Odpowiedzialam stanowczo ze sie nie zgadzam to mi powiedzial ze wnosi sprawe o rozwod. Nie umie sobie tego w glowie poukladac i bardzo boje sie wyrazic zgode.Nie wiem co mam robic czy pozwolic mu ma rozpoczecie tej sprawy rozwodowej czy zamknac oczy zacisnac zeby i ratowac malrzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce żeby posuwało Cie dwóch facetow i to bez niego? Może to kryptogej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty masz na to ochotę? Bo skoro wspomina o rozwodzie to może być podstęp żeby zdobyć dowody przeciwko tobie. Jak chce niech składa pozew. Mój by dostał w pysk nie za propozycję ale za szantaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli two nie prowo, to ciekawe czym będzie uzasadnial swój pozew o rozwód. Że nie chciałaś być gwalcona przez dwóch facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nagraj go bedzie dowod na rozprawie, ale mu tego nie mow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rezykuje i dalej swoje stanowisko potrzymuje ani nie znam tych facetow ani nie wiem jakie maja dzidy i jak dlugo maja mnie posuwac tyko wiem ze dwuch przystojnych ale dla mnie cakowicie nieznani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodz się, jeśli on też zrobi wcześniej taki numerek z dwoma wybranymi przez ciebie facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm. http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×