Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak pojawia się tylko wtedy, gdy będzie seks

Polecane posty

Gość gość
To, że chce uprawiać seks 2-3 x na tydzień to dziwne nie jest, ale jeżeli spotkania tylko ma tym polegają to nie jest to związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejednemu ssalam przed nim. On wie, że ja jestem w tym najlepsze u nas na wsi. Żadna nie będzie taka tępa suka jak ja, na komendę. Innego nie znajde a brać do buzi muszę. Nie mogę się doczekać aż przyjdzie i spuści z kija później jak znowu nu się zachce do przybiegnie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex ukad dziewczyno.. Przykro mi, tez bylam kiedys w takiej sytuacji. Pojawil się kiedyś i oznajmil, ze zrywa. Po czym okazało się oczywiście, ze zakochany był w innej.. Uciekaj dziwczyno, bo jak widać, taki układ Ci nie odpowiada. Gosc Cie niestety perfidnie wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dwóch lat mam jedno hobby to właśnie ssanie k****a podczas gier. Mysle, ze jestem bardzo inteligenta kobieta, bo skończyłam zawodówkę i dobrze biore do buzi. Co myślicie o tatuażu na brzuch np? „Suka na komendę swego Pana imię mojego chłopaka”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na wsi są aż tak ograniczone kobiety? Nie jesteście w związku a jesteście kochankami. Łączy was tylko seks. A on pieści twoje ciało czy tylko ty lód i klasyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jak się daliście wkręcić ten temat to prowo. I koniec tematu zamykam go nie nakrecajcie się więcej sami. Autorka tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabolało ze d**y nadstawiasz za każdym razem hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×