Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotny programista 10k szuka żony moje FOTO

Polecane posty

Gość gość
Wracaj na wypok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz wzrostu? Troche dziwne. Klata sucha a biceps jest i to spory, cos tu niegra. Zresztą ja i tak bym programisty nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:08 omg zaraz się popłacze ha ha Wypíerdalaj w podskokach głupia kozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bic ma a klata otluszczona, pewnie ciągle na ręcznym jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys zarabial 10 kola to mialbys kobiety na peczki. Kazdy facet na kafe pisze ze jak ma sie kase to mozna miec kazda kobiete bez wzgledu na swoj wyglad i charakter. no i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciałko fajne, takie w sam raz (nie kupa mięśni ani anorektyk ani ulaniec), dywanik na klacie super. Podbródek urokliwy, taki misiowaty typ się wydaje. Facetów, którzy nie latają po klubach, którzy pracują zamiast się bawić i szukać znajomych i fejmu na siłę bardzo szanuję. ALE - minus za szukanie na takim portalu jak kafeteria, gdzie nikt nikogo nie traktuje poważnie - minus za podawanie zarobków (nie ważne czy prawdziwe czy nie) i zawodu. Tylko panie za kasę to może interesować, normalna kobieta nie odpowie poważnie na takie ogłoszenie, bo z góry traktujesz potencjalną kandydatkę jak dziwkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Tez dziwią mnie tego typu zdjęcia : ) nie wiem jaki jest cel w pokazywaniu nagiego ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyBiceps
Jestem gotowy na biały związek, ale to chyba odstrasza i zniechęca kobiety do mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty. Na biały związek to każda jest gotowa. Nie chcesz miec dzieci? Ile masz lat? Wg ciebie biały związek to bez całowania w usta czy z całowaniem w usta? co się zalicza? Można się dotykać rękoma po całym ciele? Akceptowałbyś grubą? pełno jest takich. Mieszkasz w dużym mieście, poszukaj w bibliotece kobiety. Albo na portalach, forach o aseksualnych romantycznych. Nie wciągaj brzucha bo wstyd kłamać. Albo kłam. Podobno panowie lubią patrzeć i dlatego kobiety się malują, a kobiety lubią słuchać i dlatego mężczyźni kłamią. Zdarzają się kobiety po informatyce, programujące, czemu nie wyrwiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym mieszkać u zarabiającego 10. Taki ma już mieszkanie. Chciałabym mieć z nim biały związek. Ale w sumie... po co mu kobieta?! PO CO?! jeśli nie chce mężczyzny to znaczy... No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale gdyby napisał że chce ruuchać to tez byście miały pretensje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Programista,onanista. Radze sprawdzic cisnienie podczas polucji nocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bialy zwiazek nie interesuje.Lubie byc dobrze posunieta,bo nie mam zamiaru udawac ,ze nie mam potrzeb.Takze programisto szukaj,a znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on nie szuka kobiety do seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3x bardziej zakrzaczoną klatę niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:26 i teraz piszesz do nas z zoo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój sasiad i ostatni podrywacz byli włochaci jak goryle dlugie czarne kudly nawet na plecach kilogramy Ale tonieważne gdy zadbany i mily i kocha i oddany i wierny i bez wymagań i... NIE ISTNIEJĄ TACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ile masz lat? Jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym była chętna ale już mam kogoś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prześlij mi swoje fotki na maila romantycznybiceps@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EltrutHelena
A gdzie ma biedak znalezc zone jak nie w necie, wiecie jak wygląda praca programisty? Z resztą nie kazdy jest tak śmiały żeby zagadac do dziewczyny na ulicy. Moze ma kompleksy, klatę wysłał, zeby pokazac trochę siebie ale nie twarz, co miał innego wyslać, nogi czy krocze? Trochę empatii, randomy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mógł nic nie wysyłać niż niepoważne rzeczy, wciągnìęty brzuch, co nas to obchodzi?! jeszcze od nas fotek żąda jak byśmy bydłem na targu byly i pewnie fotk i rozpowszechni. nie wolnonufac takim. w realu jest mil7on kobiet wokól niego, niech poluje hak mu zależy. kończmy temat bo to idiota jest i prowokuje i nie wart jest naszej ywagi. niech zdycha, bo tylko krzywdzi kobiety, cholerny manipulant Bialy związek i fotki... żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy bys chcial gruba programistke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w to ze jesteś programistą :) oni nie są takimi kretynami. Poza tym robi ci się drugi podbródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:59 Nigdy nie skrzywdziłem żadnej kobiety, to kobiety takie jak ty mnie krzywdzą wypisując o mnie bzdury w necie, w ogóle mnie nie znając :/ 9:34 to jest szyja, każdemu się tak robi jak się pochyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj zdjęcie twarzy, a nie klaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×