Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są jego zamiary?

Polecane posty

Gość gość

O co chodzi kiedy przy spotkaniu z byłym chłopakiem on zaczyna was przytulać z uczuciem? Powiem, że czułam się trochę niezręcznie i nie odwzajemniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daersrtdtydtu
Uciekaj póki można. On chce jednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie znam go bardzo dobrze, i nie sądzę że chodzi mu o seks czy inne takie, więc mnie to zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guzik wiesz co nu chodzi. A zapewne chce właśnie mieć furtkę do niezobowiązującego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze o tym wie, że takiego nie dostanie. Zna moje zasady i wie, że zawsze się ich trzymam. Więc no sorry, znów twierdzę, że nie chodzi o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy może zmienić zdanie i on właśnie na to liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były facet odezwał się do mnie po kilku latach, bylismy już w nowych związkach. Zachowywał się czule i non stop wspominał nasze czasy, szczegóły ze wspolnych bliskich chwil. Myślę że się nudził, czegoś mu brakowało, może też trochę mnie wtedy idealizował jeszcze, moze nadal mu się podobałam albo coś chciał sprawdzić. Na pewno chodziło mu o coś więcej niż rozmowki, albo o seks albo o związek od nowa. Chciał regularnego kontaktu ale odmówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My właśnie mamy cały czas jakiś kontakt. Jakiś czas po zerwaniu wyznalam mu, że wciąż czuje do niego to samo i po prostu była bym szczęśliwa gdyby dał naszej relacji jeszcze jedna szansę i naprawilabym błędy, które popełniłam. On się wciąż nie określił. Odnośnie moich słów nie mam zludnych nadziei, że się zgodzi więc podchodzę do tego bardzo sceptycznie. Więc jego przytulanie bardo mnei zdziwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.07 czyli on dobrze wie ze nadal Ci na nim zalezy i chce mieć u Ciebie furtke do nie z obowiązującego seksu. I co z tego ze zna Twoje zasady, liczy ze się zlamiesz, no bo wkoncu nadal go kochasz i on chce to wykorzystac. Gdyby chcual do Ciebie wrocic to od razu by to powiedzial. Nie wiesz jacy są faceci? I serio związek rozpadł się przez Ciebie, Twoje błędy i nie było w tym jego winy? Pewnie było sporo jego winy ale Ty teraz plaszczysz się przed nim byleby wrócił i bierzesz winę na siebie. Zgadlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:26 Od razu po rozstaniu może i się plaszczyłam. Jednak kiedy w końcu się okreslilam że wszystkim - przestałam. On wie, że ma mi odpowiedzieć. Nie musi się zgodzić od razu, każdy potrzebuje czas do namyslu. Mi też trochę zajęło dojście do tego co mu powiedziałam. No i przepraszam bardzo, dosadnie powiedziałam mu już na początku, że żadnym kolem ratunkowym nie zamierzam być i nie będę. I sorki, mogę go kochać, ale jeśli nie ma między nami związku na seks nie zgodzę się NIGDY W ŻYCIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla, co nie znaczy że on nie może próbować, a nuż się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uda mu się. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne, że dla większości kobiet tutaj wszystkie zaloty byłego kojarzą się z seksem. Może jakiś Pan się wypowie na ten temat, skoro panie są tak zdesperowane, że wszędzie widzą seks? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i nie chodzi mu o seks tylko związek, on nadal cos do ciebie czuje, a wszystkie baby wyżej piszące o seksie to się chuujami na łby pozamieniały chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.15 zdesperowane? To facet zrobi i powie wszystko, stanie na głowie byleby mieć seks. Oj chyba jeszcze facetów nie znasz...oni wieele zrobią byle tylko zaliczyć (szczególnie jak nie maja innych opcji a ciśnienie w gaciach). Twój były właśnie pewnie myśli ,,a nuż się uda". Chcesz wiedzieć jak jest na prawde? Spytaj wprost ,,wracamy do siebie, chcesz znowu ze mną być"? Zobaczysz co odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:18 Dobrze, ale skoro on wciąż zapiera się w tym, że nie czuje nic? Widać, że ciężko mówić mu te słowa, ale trzyma się ich na upór. Co prawda też nie chce by on się zmusił do tego by o wszystkim zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:22 No ale nie każdy facet myśli o tym. Z resztą jak go ciśnie to niech sobie ulży i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nic nie czuje naiwniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam to wszystko i chce mi się śmiać tak samo z tych osób które mówią tylko o seksie ale i też z tych, które bezsensownie odpowiadają na coś i jeszcze nazywają kogoś naiwnym XD w sumie nie warto pytac o takie rzeczy na forach bo każdy z tych odpowiadających anonimow wie wszystko najlepiej :D posłuchaj swojego serca i zrób to co uważasz za słuszne, nie słuchaj tych debili tutaj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.09 Napisałam w tej wypowiedzi ze u mnie chodziło albo o seks albo o związek od nowa. Facet miał nowa dziewczyne której nie mówił o naszej odnowionej znajomości, chciał się ze mną spotykać w tajemnicy przed nią, nie chodziło mu o zwykły sporadyczny kontakt ale o częste rozmowy i spotkania. No ale to było u mnie i nie twierdzę że u innych tak być musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.59 cwanie hehe... Facet jak małpa, nie pusci jednej gałęzi dopóki nie chwyci drugiej, no bo w międzyczasie gdzie będzie jaja oproznial? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh w moim przypadku on mnie zostawił. Potem mi się przechwalał że jakaś laska z d**y stwierdziła, że będzie mu się że wszystkiego zalic, a on wprost ucieszony się podnieca że to jego super mega przyjaciolka bo był z nią na piwie oh ah! Że jaka ona nie jest super, że się przytulaja na powitanie ah! Szkoda, że laska od 5 lat jest zareczona z facetem i raczej go nie zostawi, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×