Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

a jednak ma partnerkę

Polecane posty

Gość gość

Myślałam, że to tylko takie gadanie, że tak się nie zdarza. A zdarzyło. Po 4 miesiącach bycia ze mną okazało się, że w innym mieście ma partnerkę i małe dziecko, ona nie chce się przeprowadzić, więc ona jedździ do niej, więc się ustawił weekendy z nią tydzń ze mną. Zapomniał mi tylko powiedzieć, przeciez nie było o czym. Pęka mi serce. Gdyby powiedział prawdę nigdy nie bylibyśmy ze sobą, nawet w takie kulawej relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za gnoj, jechał na dwa fronty. Mam nadzieje ze będziesz miała.na tyle honoru żeby urwac z nim kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczucie dla Ciebie, baty dla skur..la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim honorze ty mówisz? Gdzieś mam dumę, pęka mi serce, ale oczywiście go zablokowałam i co z tego jak walczę ze sobą, żeby nie odblokowac, żeby nie zadzwonić, a prawda jest pewnie taka, że wcale nie dzwoni, ułatwiłam mu tylko sytuację, i tak byłam do odstrzalu, kwestia tylko kiedy się dowiem. Mamy wspólnego kumpla poszłam do niego, jest chory, w tym czasie odwiedził go jeszcze jeden kumpel, ktorego poznałam i mam ogromna ochotę po prostu się z nim umówić na złość jemu, raczej była zainteresowany, tylko co to da, przeciez nie zmieni rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×