Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o szczere odpowiedzi

Czy panie podnieca widok biustów innych kobiet?

Polecane posty

Gość proszę o szczere odpowiedzi

Zastanawia mnie to od dość dawna.... 1. A jeśli tak, to jaki jest Wasz własny? 2. Czy lubicie bardzo różne od Waszych czy podobne w czymś? A może marzycie by mieć takie które Was podniecają? 3. Jaka jest Wasza relacja z mamą, bardzo bliska czy raczej zimna? To ważne pytanie wbrew pozorom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię wywalonych cycorów w sukience, tak jak to robią te pulchne baby, albo te z silikonami. Na filmie erotycznym natomiast fajnie wygląda naga kobieta lub seksownie ubrana, oczywiście podniecać to może jedynie w towarzystwie mężczyzny. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spojrzeć na ładne czasami lubię, ale raczej nie o podniecanie się tu chodzi, a o wrażenia estetyczne. Podniecił to mnie chyba tylko raz, koleżanki... Ale to było dawno, specyficzna sytuacja i byłyśmy trochę wcięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spoglądam na inne biusty przez pryzmat podniecenia to widok raczej obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli są większe to przeważnie są obiektem zazdrości i chamskich docinek ze strony oponentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Nie podnieca. Ale lubię podziwiać z racji, że ciało kobiety jest po prostu piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mały Nie podniecają mnie inne biusty. Lubię jednak popatrzyć na większe. Pewnie to lekka zazdrość. Nie podobają mi się jednak bardzo duże. Relacje z matką? Bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bi seksualna więc mnie akurat podnieca widok nagich piersi kobiety, lubię swoje cycki, a u moich potencjalnych partnerek szukam niedużych i kształtnych piersi, chodź takie cycki lubię najbardziej to lubię patrzeć też na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby z A jakie są Twoje własne? I jaką masz relację z mamą? Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tylko takie typy, które sama chciałabym mieć... Tak, mam kompleksy na tym tle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zdjecie golego biustu w mediach kojarzy sie z artykulem o raku piersi czy samobadaniu . Zgrabne cycki wygladaja ladnie tylko przykryte, np obcisla bluzeczka, ale to wrazenie estetyczne,zupelnie aseksualne jak dla mnie.Dodam ze jestem plaska jak deska I uzywam mocno wypychajacych push upow zeby sharmonizowac figure,a nie kusic facetow.Ostatnio nowe bikini przeroslo moje oczekiwania I wymodelowalo Cyce Artystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×