Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alergia na roztocza u dziecka

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy, jakie leki biora wasze dzieci na ten rodzaj alergii? I czy przeciwhistaminowe wystarcza? Jakie objawy maja wasze pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierze syrop contrahist plus tabletki na noc orilukast.Z objawów to kochanie, świąd nosa, kaszel, często ma sińce pod oczami, trze oczy, dostaje katar.Jednak ma też inne alergie. Starsze dzieci są odczulane, to daje dobre rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz. Co to za syropy? Czy nie bierze sterydow? Czy przeciwhistaminowe leki wystarcza, by nie dopuscic do rozwoju astmy? I jak dlugo bierze leki? Odstawia je? Moje dziecko ma tylko katar, oczy mu nie lzawia, na swiad sie raczej nie uskarza. Rzadko, ale czasem ma kaszel. I zaraz potem pojawia sie katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S czy twoje dziecko ma astme? My mamy przepisany tylko rupafin, to le k przeciwhistaminowy. Nie wiem, jak dlugo trzeba brac te leki by byla widoczna poprawa. Na razie maly bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wieczor, juz 5 dzien. A i tak wczoraj dostal kataru...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten syrop jest p/histaminowy a tabletki aby nie mieć duszności w nocy.Do nosa dostaje sterydy ale to z przepisu laryngologa(leczy się od urodzenia).Leków nie odstawia.Leki nie wystarczą aby uniknąć astmy, jednak nie leczona alergia ją powoduje.Moje dziecko te leki na alergie bierze od niemowlaka.5 dni to bardzo krótko.Do nosa coś psikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz inhalacje na ten kaszel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszel wystepuj***ardzo rzadko, sporadycznie. Ale inhalacje z soli oczywiscie robimy, 3 razy dziennie. Naszym glownym wrogiem jest zatkany nos i katar. Mam do nosa nasometin, mam stosowac przez 2 tygodnie. Jak na razie maly i tak ma zatkany nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka22

Hmmm u mnie wczesniej był Contrahist, ale niesttey skończyło się bólami brzucha 😞  teraz bierze Clemastinum, na noc singulair, ale tez nie zawsze. Oprócz tego jeszcze tez mam oczyszczacz powietrza z Sharpa z Goodair.pl I to jest oczyszczacz powietrza z nawilżaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senia

oczyszczacz powietrza pomoże potem dopiero farmaceutyki

leki w ostateczności, naprawdę lepiej się z tym wstrzymać

a co do oczyszczacza to polecam firmę stadler form bo ma dobre

i odkurzacz do pościeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×