Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rozstania

Polecane posty

Gość gość

Witam, chciałbym poznać zdanie kogoś z was mianowicie mam problem, ponieważ około tydzień temu rozstalem się z dziewczyną z którą wiązałem poważne plany, nie muszę dodawać że strasznie ją kocham i w obecnej sytuacji moje myśli krążą tylko w okol niej i na niczym innym nie potrafię się skupić co utrudnia sprawę, ponieważ nie mogę sobie poradzić z tak wielką stratą, mianowicie moja dziewczyna napisała mi nagle że nie może sobie ze sobą poradzić i nie wie co się z nią dzieje ale czuję się zagubiona psychicznie, że mnie kocha i nie chce mnie krzywdzic ale nie może sobie ze sobą poradzić, dodam jeszcze że za wszelką cenę ona nie chce trafić konatku jednak w tej sytuacji utrzymywanie konatku było by zbyt bolesne przynajmniej dla mojej strony, dodam jeszcze że historia lubi się powtarzać ponieważ stało się tak już po raz 3 dokładnie ta sama gadka nie mniej jednak poprzednimi razami wystarczył jej niecały miesiąc aby poczuć stratę i zacząć tęsknić odzywała się wtedy pierwsza i chciała wracać do naszego związku. I teraz właśnie ta historia powtarza się po raz kolejny, gotów bym był dla niej zrobić wszystko, przysłonić jej każda,, gwiazdkę z nieba '' żeby tylko była szczęśliwa już sam nie wiem co mam o tym myśleć co jeżeli historia się powtorzy i za jakiś czas jej przejdzie i będzie chciała powrotów, czy waszym zdaniem ona jeszcze jest nie dojrzała emocjonalnie?. Nie chcę sobie robić nadzieji że za jakiś czas się odezwie bo jeżeli nie to nie chce przeżyć zawodu choć wiem że mimo bólu który zadała gotów jestem zrobić dla niej wszystko smutas.gif z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i okazaną pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×