Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy znacie jakiegoś metala?

Polecane posty

Gość gość
Jestem metalem i nigdy nie miałem dziewczyny, która by nie słuchała metalu. Sory, ale przeciętne karyny mają mnie za bruda, alkusa i zboczeńca. Tylko fajne rockowe dziewczyny się ze mną umawialy... moim ideałem kobiety jest Taylor Momsen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic to taylor...ale sluszasz pop rocka dla kobiet i smiejesz sie z "karyn"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja I moj maz sluchamy metalu. Maz nadal ubiera sie prawie tlyko na czarno, aczkolwiek ma tez ciemnoszara, brazowa I ciemnozielona koszule do pracy ;) ale bialej nie. ma dlugi wlosy, gesta ale krotka brode. ja roznei sie ubieram, tez sporo czarnego ale lubie bardzo granatowy I wsciekle czerwony, lubie tez bordowy. np dzis mam na sobie czarna spodniczke, czarne rasjtopy 40 den, blado-blekitna bluzeczke z krotkim rekawem I granatowa garsonke. jetesmy w przedziale wiekowym 30-35 lat, od prawie 10 lat mieszkamy za granica. Sluchamy glownie "staroci" I klasykow ale jestesmy otwarci na rozne rzeczy. Lubimy bardzo starego Samaela, Katatonie, Paradise Lost (stary I nowy, kazdy), Metallike, Judas Priest (maz), ja Moonspell I ToN, MDB. lubie czaem posluchac Epica I Sirenia, stara dobra Tristania sprzed 10 lat. 3-4 razy do orku jestesmy na metalowych, rockowych koncertach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zaczelismy nosic kolory od kiedy mamy puszystego, bialego kotka...nie widac tak sierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał, że Taylor to jego ideał kobiety, a nie że jej słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba musi sluchac skoro ona jest jego idealem...chyba, ze chodzi o wyglad i muzyczne preferencje laski ma tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zamierzacie jutro od rana polować na bilety ? Trasa w 1919 zaczyna się w Lizbonie, a jeden z ostatnich koncertów będzie na narodowym. Jak się nie uda do Warszawy to jeszcze pozostaje Praga, Budapeszt, Wiedeń, albo cokolwiek w Europie. Metalem jestem, każdy miesiąc z życia bez koncertu jest dla mnie stracony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy dziewczyny, tak zwane "szare myszki", które nie należą do żadnej subkultury ani nie są karynami by wam odpowiadały? (Pytanie do metali - mężczyzn) czy raczej nie wyobrażacie sobie związku z taką kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziewczyna, to ma być normalna, a nie jakaś ofiara losu. Facet nie jest instytucją charytatywną ani kotem polującym na szare myszki, nie licz na litość ani na cud :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cywilizowany wygląd i zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu szara myszka chce faceta metala? Zeby narzekac, ze on wychodzi na koncerty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam, w różnym wieku, nie tylko Polaków i są spoko. Mam na myśli fanów metalu, nie jakieś subkultury czy dzieciaki, co osmradzają sobie nogi w glanach w najgorsze upały i obnoszą się po wsi w koszulce z nazwą zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalam jednego. Nosil dlugie wlosy, mily i wygadany ale taki zapatrzony w siebie. Sluchal black metalu. Niestety nie utrzymuje juz z nim kontaktu bo chcial ode mnie czegos wiecej niz przyjazni. Po prostu chcial sobie ,, pouzywac''. Gdyby nie to to jest calkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taylor Momsen jest moim ideałem, bo ma sexy ciało i głos. Jej płyty mnie nie interesują pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w sumie mogłąby być zwykła karyna, byle szczupła i z ładnym głosem? I jak mogą cię nie interesować "jej" płyty (to nie jest artystka solowa) skoro jednak wiesz jak śpiewa, "pajacu"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie utrzymuje juz z nim kontaktu bo chcial ode mnie czegos wiecej niz przyjazni. Po prostu chcial sobie ,, pouzywac''. Gdyby nie to to jest calkiem spoko. x A co w tym złego? tu chodzi o obopólną przyjemność, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałeś, że to pop rock. Nie obchodzi mnie to, bo nie słucham jej płyt, ale słyszałem parę jej wykonow akustycznych i ma świetne warunki głosowe. Jest sexy i ubiera się jak rockmanka. Dlatego jest moim ideałem. Inteligenta też jest, bo czytałem wywiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałeś wywiady z kimś kogo muzyka cię nie interesuje? Ile ty masz lat żeby być takim fanbojem gwiazdki której wygląd ci się podoba? I z tego się właśnie śmieje - że dla ciebie mogłaby być karyna, byle ubrana jak "rockmanka" (pewnie dlatego Nergal sypiał z dodą). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś wsteczny. Rozumiem, że jak czyjaś muzyka ci nie siada to nie czytasz, nie słuchasz, nie wyrabiasz sobie opinii, tylko stwierdzasz, że nie i już. Ja poszerzam horyzonty o to, co nawet nie jest w moim kręgu zainteresowań. Wybacz, ale zachowujesz się jak Sebix. Dla cb pewnie liczy się tylko Amy Lee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amy Lee to też pop-rock. Poza tym zdecyduj się - poszerzach horyzonty i słuchasz pop-rocku, czy jednak nie słuchasz i po prostu podoba ci się jej wygląd. P.S. jestem fankĄ Pretty Reckless, po prostu rozbawiły mnie twoje posty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linkin park .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie lubiłam tego zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzyka mojej mlodosci mój chłopak pierwszy słuchał tak mi zostało polubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie to nigdy specjalnie nie przemawiało, ale może dlatego, że ja nie jestem aż tak emocjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emocjonalna jesli podoba mi sie zespól to musze byc emocjonalna lubie ten zespół od lat i to nie emocje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba jesteś emocjonalna skoro tak wziełaś to do siebie. Teksty do mnie nie przemawiają, a zespół zawsze miał dość marudny ton moim zdaniem. Dlatego mnie osobiście nie odpowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×